Michał Wiśniewski w niebezpieczeństwie. Wszystko przez jego wybryki

Michał Wiśniewski w niebezpieczeństwie. Wszystko przez jego wybryki Źródło: youtube.com/Pyta Nie Błądzi

Michał Wiśniewski może zacząć obawiać się o swoje bezpieczeństwo? Lider zespołu Ich Troje, po ogłoszeniu rozwodu ze swoją żoną zaczął dostawać różnorakie pogróżki. Czy groźby, które otrzymuje muzyk, mogą się spełnić?

Michał Wiśniewski jest postacią, która ostatnimi czasy wzbudza wielkie zainteresowanie w mediach. Wokalista zespołu Ich Troje po ogłoszeniu rozwodu z Dominiką Tajner zaczął otrzymywać głosy zmasowanej krytyki pod swoim adresem, jak też groźby ze strony rodziny swojej byłej żony. Według doniesień medialnych piosenkarz mógł zostać nawet ofiarą bójki.

Michał Wiśniewski mógł zostać pobity przez członka rodziny żony

Po tym, jak Wiśniewski ogłosił, że nie chce kontynuować swojego związku z Dominiką Tajner, nad głową wokalisty zawisły czarne chmury. Nie dość, że odwróciła się od niego część fanów, która dogłębnie wierzyła, że muzyk znalazł stabilizację u boku gwiazdy tegorocznej edycji Tańca z Gwiazdami, to jeszcze zaczął otrzymywać groźby i pogróżki. Według jednego ze znajomych żony lidera Ich Troje mogło dojść nawet do rękoczynów, a karę Wiśniewskiemu chciał wymierzyć nie kto inny, jak ojciec Dominiki Tajner - Apoloniusz.

- Mówi, że nie ręczy za siebie, jeśli spotka się z Wiśniewskim. Gdy dowiedział się o rozwodzie, chciał nawet się z nim skonfrontować, ale Dominika odwiodła tatę od tego pomysłu. Bała się karczemnej awantury, bo zarówno Apoloniusz, jak i Michał są bardzo porywczymi osobami. - wyznał znajomy rodziny.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Czy Wiśniewski odpowie za swój rozwód?

Aby nie doszło do karczemnej awantury, żona Wiśniewskiego opuściła jego dom, co zminimalizowało ryzyko konfrontacji do zera. Nie jest jednak powiedziane, że muzyk nie poniesie odpowiedzialności za swój rozwód. Przypomnijmy, że lider Ich Troje już teraz płaci dosyć wysokie alimenty swoim byłym żonom, przez co musiał nawet raz ogłosić całkowite bankructwo.

Czy los całkowicie odwróci się od Wiśniewskiego i znajdzie się on w wielkich tarapatach związanych z podjętą przez siebie decyzją? A może fani, jak i rodzina Dominiki Tajner zaakceptują fakt rozwodu, a piosenkarz nie straci miłości swoich słuchaczy, którzy nadal będą tłumnie przychodzić na jego koncerty?

  1. Legendarny polski aktor zginął tragicznie na dworcu kolejowym. To największa strata dla polskiego kina
  2. Miażdżące wyznanie Agnieszki Woźniak-Starak o rodzeniu dzieci! Miliony Polaków zmiesza ją z błotem!
  3. Wiemy kiedy i dla kogo będzie 13 emerytura. Haniebne słowa Kaczyńskiego
  4. TVP przekazało tragiczną informację. Nie żyje 60 osób, właśnie schwytano sprawcę
  5. Zakonnik ujawnia PRAWDZIWY majątek Rydzyka. Lepiej usiądźcie, ogromny szok
  6. TVN upokorzony na oczach całej Polski. Do akcji wkroczyła policja

źródło: dziennik.pl

Następny artykuł