Smutne nagranie Michała Wiśniewskiego
Malwina Kossela - 29 Czerwca 2018

Smutne nagranie Michała Wiśniewskiego

Michał Wiśniewski był kiedyś zdecydowanie największą gwiazdą polskiej muzyki rozrywkowej. Zarabiał krocie i interesowali się nim wszyscy. Sława jednak przebrzmiała, a muzyk został bez fanów i pieniędzy. Teraz zamieścił w sieci przykre nagranie.

Jeszcze parę lat temu Michał Wiśniewski miał wszystko. Teraz jego życie jest o wiele spokojniejsze. Pozostaje w szczęśliwym związku z Dominiką Tajner-Wiśniewską, utrzymuje poprawne kontakty ze swoimi byłymi żonami i jest otoczony dorastającymi dziećmi. Mimo to, wyraźnie przybija go to, że nie jest już liderem polskiej sceny muzycznej - zamieścił w internecie smutne nagranie. Michał Wiśniewski przy wsparciu wielu sponsorów nagrał teledysk do swojej nowej piosenki "Czerni i biel". Jego wydźwięk jest jednak bardzo smutny. Wiśniewski leży w trumnie, a bliskie osoby uczestniczą... w jego pogrzebie! Co ciekawe, teledysk zaczyna się interesującym dialogiem.

Michał Wiśniewski nagrał smutny teledysk

- Mało ludzi - mówi jeden z uczestniczących w uroczystości. - Miało dzisiaj padać - odpowiada ksiądz, tłumacząc, czemu nikogo nie ma. - Szału nie ma, d**y nie urywa - mówi ponownie uczestnik pogrzebu, na co ksiądz odpowiada: "Forsa mu się skończyła". - Połowa to byłe żony i dzieci - kwituje sytuację na pogrzebie Wiśniewskiego jego uczestnik. Na pogrzebie Michała Wiśniewskiego faktycznie obecne są jego dzieci, matka (która pije podczas uroczystości setkę wódki, co miało być na pewno nawiązaniem do jej choroby alkoholowej) oraz odegrane przez aktorki - byłe żony. Przekaz piosenki zdecydowanie nie jest przesadnie radosny. - Wejście 30 lat temu na scenę, późniejszy sukces i ogromny upadek zabiły tego czarnowłosego chłopaka ze Złotna w Łodzi a zmusiły „czerwonowłosego” do ciągłej walki - komentuje wokalista swój twór.
Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Wojna dwóch największych gwiazd TVN! PUBLICZNIE mieszają się z błotem
  2. Anna Lewandowska odetchnęła z ulgą! To koniec jej koszmaru
  3. Rusin będzie wściekła! Hanna Lis znowu próbuje zamieszać w jej rodzinie
Gwiazdy, które rozebrały się i... natychmiast tego pożałowały! [ZDJĘCIA]Gwiazdy, które rozebrały się i... natychmiast tego pożałowały! [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
poniedzialek_druga_szansaWszyscy byli ZDUMIENI, gdy te gwiazdy wyszły z szafy...Czytaj dalej
Źródło: kultura.onet.pl
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News