Przerażające zdjęcia Wiśniewskiego ze szpitala. Było naprawdę źle!

Przerażające zdjęcia Wiśniewskiego ze szpitala. Było naprawdę źle!

Michał Wiśniewski jest popularnym muzykiem i wokalistą. Lider zespołu Ich Troje miał w ostatnich miesiącach coraz poważniejsze problemy ze zdrowiem. Niedawno opublikował przerażające zdjęcie ze szpitala. Okazuje się, że było już naprawdę bardzo źle.

Wokalista już od dłuższego czasu zmagał się z coraz poważniejszym bólem. W kwietniu opublikował przerażające zdjęcie w kołnierzu ortopedycznym. Okazuje się, że lekceważenie problemu i zagłuszanie go lekami przeciwbólowymi o mały włos nie skończyło się tragedią.

Michał Wiśniewski przeszedł ciężką operację

W poniedziałek 23 lipca Michał Wiśniewski trafił do szpitala. Chociaż ból towarzyszył mu od dawna, artysta dalej koncertował. Jeszcze w niedzielę wraz ze swoim zespołem Ich Troje dawał koncert w Osieku Jasielskim. W trakcie show doznał ciężkiego urazu i trafił do szpitala. Można powiedzieć, że było to szczęście w nieszczęściu, dzięki temu bowiem udało się ustalić wszystkie jego problemy z kręgosłupem i poddać go operacji. Ta, jak się okazuje, była bardzo poważna.
Artysta opublikował po kilku dniach przerażające zdjęcia ze szpitala, na którym widać prześwietlenie jego pleców -  prawdopodobnie już po zabiegu. Widać tam jego kręgosłup z wszczepionymi śrubami, które mają pomagać artyście.

Czy artysta odpocznie?

Michał Wiśniewski pod postem na Instagramie podziękował wszystkim, którzy roztoczyli nad nim opiekę w tym trudnym czasie. Potwierdził także, że teraz przez kilka dni będzie odpoczywał. Jego odpoczynek nie będzie jednak zbyt długi. Już na początku sierpnia muzyk wraca na scenę. - Bardzo dziękuje za wspaniałą opiekę! Rodo nie pozwala na wymienienie każdego z imienia i nazwiska, ale ci którzy mi pomogli bardzo dobrze o tym wiedzą, a ja będę wdzięczny do końca życia! No to 5 sierpnia wracam na trasę - napisał na Wiśniewski. Michał Wiśniewski Michał Wiśniewski fot. instagram.com/m_wisniewski1972ZOBACZ TAKŻE:
  1. Kora nie żyje
  2. Wczoraj Kora, dzisiaj on. Nie żyje kolejna ikona polskiej muzyki
  3. Przykry upadek legendy polskiej muzyki. Żyje w biedzie, wszyscy ją opuścili
  4. Nic lepszego dzisiaj nie zobaczysz! Reakcja tego psa rozwala
Michał Wiśniewski Michał Wiśniewski. Zdjęcie w szpitalnej koszuli. fot. instagram.com/m_wisniewski1972 Michał Wiśniewski Michał Wiśniewski. Zdjęcie w szpitalnej koszuli. fot. instagram.com/m_wisniewski1972 Michał Wiśniewski Michał Wiśniewski w kołnierzu ortopedycznym. fot. instagram.com/m_wisniewski1972
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News