Niewiarygodne. Gwiazdor Tańca z Gwiazdami zdradził niemożliwe szczegóły rozwodu Wiśniewskiego

Niewiarygodne. Gwiazdor Tańca z Gwiazdami zdradził niemożliwe szczegóły rozwodu Wiśniewskiego Źródło: youtube.com/Plotek.pl

Michał Wiśniewski znajduje się w centrum zainteresowania, od kiedy niespodziewanie postanowił rozwieść się z żoną po siedmiu latach małżeństwa. Decyzja jest na tyle szokująca, że koledzy Dominiki Tajner z "Tańca z gwiazdami" postanowili wypowiedzieć się w tej sprawie. Jeden z nich opowiada o zadziwiających szczegółach rozstania.

Michał Wiśniewski zrobił coś, czego nikt się nie spodziewał. Oznajmił swojej żonie, że postanowił się rozwieść i wręczył jej podpisane dokumenty. Nagła decyzja lidera Ich Troje wzbudziła ogromne emocje wśród fanów, jak i znajomych gwiazd. Jeden z uczestników Tańca z gwiazdami postanowił zdradzić kilka szczegółów tej nietypowej sytuacji.

Żona Wiśniewskiego ma ogromne wsparcie od znajomych. Każdy staje po jej stronie

Sprawa rozwodu Michała Wiśniewskiego i Dominiki Tajner-Wiśniewskiej szczególnie poruszyła Qczaja, jednego z uczestników Tańca z gwiazdami. Mężczyzna zaprzyjaźnił się z żoną lidera Ich Troje, czasem nawet wychodzili na wspólne kolacje po treningach. Trener ma bardzo jasne stanowisko, co pokazał w rozmowie z dziennikarzem Jastrząb Post.

- Ja będę stał murem za nią. Nie tylko jako za tym, że to jest Dominika, ale za każdą kobietą, która ma złamane serce i coś takiego dzieje się w jej życiu. Żeby dać jej wsparcie. Potrzeba jej takiej chwili, żeby mogła sobie odpocząć i myślę, że jak będzie gotowa to sama o tym opowie. Dla mnie niesamowite jest to, że poznaliśmy się kilka miesięcy temu i od pierwszego momentu bardzo się polubiliśmy. Nie ukrywajmy, tak też jest w normalnych światach, że jedni ludzie lubią się bardziej, inni mniej. I cały czas, mimo że Dominiki nie ma w programie, my ten kontakt utrzymujemy i chcemy utrzymywać - skomentował.

Nie tylko Góral wspiera słynną managerkę. Dominika może liczyć także na Justynę Żyłę, z którą doskonale się rozumie. Jeszcze przed premierą show w sieci można było znaleźć nagrania z ich wspólnego wyjścia.

Michał Wiśniewski został skrytykowany. Kolega Dominiki zdradził kulisy rozstania

Qczaj miał wiele więcej do powiedzenia i postanowił wyrazić swoją opinię o wokaliście. Jego uwagę zwróciło także zachowanie piosenkarza, który zrobił coś bardzo nietypowego w trudnej sytuacji żony.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Michał jej nie dał wsparcia. Natomiast mi się nie podoba to, co teraz widzę. Powiem szczerze: dla mnie facet, który zaczyna żartować z tego wszystkiego, w momencie, kiedy kobieta naprawdę oddała mu kawał swojego życia i serca, i wspierała go, bo wszyscy wiedzą w jakiej sytuacji znalazł się Michał i ona go bardzo wspierała. I wystarczy tam tylko jedna rzecz – żeby nie dokładać jej jeszcze takiej przykrości i zmartwień, jak chociażby to, że w jakimś programie zaczął się z niej naśmiewać. To świadczy o braku klasy i ja zawsze to powtarzam, że w żadnym facecie mi się to nie będzie podobać i nie będę tego pochwalał, jeżeli ludzie nie potrafią rozstać się z klasą - dodał trener.

Mężczyzna wyraźnie podkreślił, że Michał Wiśniewski nie wspierał Dominiki i postanowił ją opuścić w najgorszym momencie. Być może piosenkarz pod wpływem zazdrości nie chciał dodawać partnerce otuchy, a w końcu stwierdził, że nie zamierza dłużej znosić jej występów, a następnie zadecydował się na rozwód. 

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Kinga Duda w CKM? Tego nikt się nie spodziewał po skromnej córce prezydenta!
  2. Legendarna polska aktorka zabiła siebie i swojego męża. Ta tragedia wstrząsnęła całą Polską!
  3. Magda Gessler nie chce, aby homoseksualiści adoptowali dzieci. Ostra burza w sieci
  4. Niespodziewany koszmar z ostatniej chwili. 35-letni gwiazdor zginął na planie
  5. Jeden szczegół na zdjęciu ślubnym Jolanty Kwaśniewskiej zmienia wszystko. Nikt go nie zauważył

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News