Syn Dominiki Tajner trafił do szpitala. Jest bardzo źle, koszmarne informacje

Syn Dominiki Tajner trafił do szpitala. Jest bardzo źle, koszmarne informacje Źródło: .

Michał Wiśniewski przez wiele lat wspólnie z Dominiką Tajner wychowywał jej syna Maksymiliana. Do mediów dotarły właśnie dramatyczne wiadomości, że nastolatek trafił do szpitala, Jego stan jest bardzo ciężki.

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner nie są już parą, jednak teraz połączył ich wspólny dramat. Syn Dominiki, 13-letni Maksymilian w ciężkim stanie trafił do szpitala. Nastolatek z nieznanych przyczyn stracił przytomność.

Rodzinna tragedia miała miejsce w czasie trwania długiego majowego weekendu. W tym okresie w warszawskich szpitalach jest mało specjalistów i trudno od razu postawić właściwą diagnozę. Jak podają media, nastolatek od razu trafił na OIOM. Jego stan jest określony jako ciężki.

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner we łzach. Syn Dominiki trafił do szpitala 

Michał Wiśniewski jest zdruzgotany tą informacją. Na razie nie wiadomo, co było przyczyną utraty przytomności nastoletniego Maksymiliana. Sytuacja jest dramatyczna. W szpitalu nie ma na razie lekarza, który mógłby zdiagnozować dolegliwość syna Dominiki Tajner.

Nie wiadomo, w którym szpitalu przebywa syn Dominiki Tajner. Media nie mają również informacji o okolicznościach utraty przytomności. Wkrótce powinny pojawić się bardziej szczegółowe informacje na ten temat. Niektórzy spekulują, że wypadek mógł mieć związek z pasjami chłopaka, jakimi są piłka nożna i motoryzacja.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Wiśniewski wraz z Dominiką Tajner wychowywał Maksymiliana

Wiadomo, że Michał Wiśniewski - mimo że Maksymilian nie jest jego biologicznym synem - brał czynny udział w wychowywaniu Maksymiliana i przez kilka lat trwania swojego czwartego małżeństwa zdążył zżyć się z chłopakiem. Nastolatek przywiązał się do gwiazdora Ich Troje i z pewnością bardzo przeżył rozstanie słynnej pary.

Dominika Tajner jest przerażona chorobą syna. To kolejny rodzinny dramat, z którym musi się zmierzyć. Ostatnie miesiące są dla uczestniczki tegorocznej edycji programu "Taniec z Gwiazdami" wyjątkowo trudne. Fani celebrytki mają nadzieję, że jej syn szybko odzyska zdrowie. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Śmierć legendarnej piosenkarki była ciosem dla milionów Polaków. Jej córki przeżyły to najbardziej
  2. Spadniecie z krzeseł. Oto co rodzice NAPRAWDĘ sądzili o Marcie Kaczyńskiej, wszystko ujawniono
  3. Może jeszcze zdążysz! Dzisiejsza oferta majówkowa w Biedronce zwala z nóg
  4. Oto treść wizji Jackowskiego sprzed miesiąca na trwająca właśnie majówkę. Turlamy się ze śmiechu
  5. Musisz zrobić jedną ważną rzecz i Twoja emerytura wzrośnie o 10%. Emeryci zaskoczeni
  6. TVP podała wiadomość, która wstrząsnęła wieloma ludźmi. Nie żyje 15 policjantów

źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News