Znamy PRAWDZIWY powód rozwodu Wiśniewskiego! Będziecie w szoku

Znamy PRAWDZIWY powód rozwodu Wiśniewskiego! Będziecie w szoku Źródło: yt/plejada

Żona Wiśniewskiego podzieliła się niedawno na Facebooku wstrząsającą informacją ze swoimi fanami. Okazuje się, że piosenkarz kolejny raz wniósł pozew o rozwód i zamierza przerwać swoje czwarte małżeństwo. Do tej pory nie było wiadomo, skąd wzięła się taka decyzja, teraz jednak na jaw wyszedł prawdziwy powód. Z pewnością fani Wiśniewskiego będą w szoku.

Żona Wiśniewskiego zwykle stroniła od komentowania w mediach swojego związku z liderem Ich Troje. Głośno mówiła, że są razem szczęśliwi, nie chciała jednak zdradzać żadnych szczegółów ani opowiadać o prywatnych kłopotach. Teraz jednak wszystko się zmieniło, a Dominika Tajner na swoim Facebooku poinformowała wszystkich, że jej mąż złożył pozew o rozwód. 

Para była razem już siedem lat, a przez ten czas wszyscy pogodzili się z myślą, że Michał Wiśniewski czasy szaleństw i kontrowersji ma już za sobą. Wydawało się, że znalazł prawdziwą miłość i niepotrzebny już mu rozgłos, po poście na Facebooku, który opublikowała żona Wiśniewskiego, wygląda jednak na to, że wszystko zaczyna się na nowo. Choć informacja o rozwodzie była dla wszystkich szokiem, teraz na jaw wyszło, co było przyczyną takiej decyzji. 

Dlaczego Michał Wiśniewski się rozwodzi? 

Michał Wiśniewski niejednokrotnie w mediach podkreślał, jak niesamowite uczucie łączy go z Dominiką. Twierdził, że to właśnie z nią pragnie się zestarzeć i to dzięki niej odciął się od swojej przeszłości grubą kreską. Wygląda jednak na to, że ich związek stanął nad samą przepaścią i już wkrótce może się zakończyć. 

Tę informację opublikowała na swoim profilu na Facebooku żona Wiśniewskiego, nie były jednak dokładnie znane przyczyny takiego stanu rzeczy. Teraz jednak wszystko stało się jasne. Jak podaje "Fakt", wszystkiemu winien jest "Taniec z gwiazdami", w którym Tajner zgodziła się wziąć udział. Kobieta musiała dużo ćwiczyć i trenować, co doprowadzało jej ukochanego do szewskiej pasji. Był chorobliwie zazdrosny o jej kontakty z Wojtkiem Jeschke i to właśnie prawdopodobnie jest prawdziwa decyzja o zakończeniu ich małżeństwa. Z pewnością dla wielu będzie szokiem, ze 7 lat wielkiej miłości zaprzepaszczone zostanie przez coś tak szalonego. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Żona Wiśniewskiego o wszystkim poinformowała na Facebooku

Przypomnijmy, że pierwszą informację o rozwodzie opublikowała żona Wiśniewskiego. 

- Kochani, mój mąż złożyły pozew o rozwód! - napisała na swoim Facebooku Dominika. 

Już po chwili wpis został usunięty, jej fani oraz media jednak nie dały za wygraną i szybko przykra informacja została potwierdzona. 

- Mój mąż złożył pozew rozwodowy. Nie spodziewałam się, że tak to się skończy. To jest dla mnie bardzo trudna sytuacja. Dla każdej znanej osoby zresztą jest to podwójnie trudne - wyjawiła w rozmowie z "Wirtualną Polską". 

  1. NIEPOKOJĄCE informacje o stanie zdrowia Beaty Tyszkiewicz. Wielbiciele aktorki bardzo sie martwią
  2. Sprawdziliśmy ile ZARABIAJĄ aktorzy M jak Miłość. Nasza dziennikarka była wstrząśnięta
  3. Małgorzata Rozenek pokazała zdjęcie z rodzicami. Jest do nich podobna?
  4. Nie uwierzycie, ile lat ma Dagmara z "Królowych życia". Wielu będzie w szoku
  5. Jackowski o tym, co niedługo będzie działo się w Polsce. Ma dla nas bardzo złe informacje

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł