Michał Wiśniewski pozostaje legendą zespołu „Ich Troje”. Głośne, celebryckie życie gwiazdy przysporzyło mu przed laty sporo zwolenników jak i krytyków. Do dziś internauci wywlekają mu najdrobniejsze szczegóły z życia prywatnego.

Michał Wiśniewski poślubił swoją czwartą żonę, Dominikę Tajner, w 2012 roku. Portal Pudelek.pl przypomina, że tamten ślub zbiegł się w czasie z problemami zdrowotnymi gwiazdora. Kilka miesięcy wcześniej okazało się, że wokalista „Ich Troje” ma nowotwór, który mógł wywołać nieleczony wirus HPV.

Michał Wiśniewski o planach rodzinnych

Wiśniewski mógł zarazić swoją partnerkę, np. przez kontakty seksualne. Koniec końców problem udało się pokonać. Żona Wiśniewskiego wspierała go wszelkimi siłami. Nie zraziła się do gwiazdora, by np. odejść lub odwołać ślub. Wiśniewski, jak donosi portal plotkarski, ma jednak poważny dylemat.

– Dominika nie chce mieć ze mną dzieci – powiedział w rozmowie z „Super Expressem”.

Jego zdaniem sytuacja raczej nie zmieni się już w ich związku. Sam zainteresowany zaznacza, że „jest jednak otwarty”.

Jest to o tyle odważna deklaracja, że przecież Wiśniewski ma już dzieci z poprzednich małżeństw. 15-letni Xavier i 14-letnia Fabienne urodziła mu druga żona, Marta, kojarzona przez publikę jako „Mandaryna”. Z kolejną partnerką, Anią Świątczak ma zaś 11-letnią Etiennette i 9-letnią Vivienne.

Natomiast Dominika Tajner zajmuje się wychowaniem 11-letniego syna z poprzedniego związku.

Media plotkarskie uznały, że wokalista „Ich Troje” okiełznał już swoje zapędy na kolejne dzieci. Powiedział nawet, że jego żona… przyjaźni się z jego poprzednimi partnerkami, w końcu matkami jego dzieci.

Internauci ostro o Wiśniewskim. Nie widzą go w roli ojca

Internauci ostro rozprawiają się z nieśmiałymi deklaracjami Wiśniewskiego. Ich zdaniem artysta jest typowym lekkoduchem, nieprzygotowanym na trudną rolę ojca.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Michał Wiśniewski przeżył trudne chwile! Niewyobrażalne cierpienia gwiazdora

– Rodzicielstwo niezależnie od wieku czy to 45 czy 18 powinno być odpowiedzialne! Czyli nie dla niego! – pisze jeden z internautów.

Kolejni zaś przyznają rację żonie Wiśniewskiego. Przy tym wszystkim nie zapominają wytknąć Wiśniewskiemu tego, że jest bankrutem.

– Mądra kobieta. Michał ma już przecież gromadkę i trzeba je utrzymać, a za co skoro jest bankructwem? – pyta jeden z komentujących.

Są i znacznie ostrzejsze komentarze. Poniżej przytaczamy jeden z tych, których nie trzeba cenzurować.

– Kto by chciał się rozmnażać z bankrutem, alkoholikiem i hazardzistą – grzmi kolejny z internautów.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Była żona Wiśniewskiego na bardzo intymnych zdjęciach. Pokazała się w łóżku z innym
  2. Żadna praca nie hańbi? Trudno uwierzyć, co robił Michał Wiśniewski zanim został sławny
  3. Zamykają je żywcem w „grobach”. Potem wszyscy je ze smakiem jemy
  4. Znaki zodiaku, które są największymi kłamczuchami. Cała prawda

Te gwiazdy rzuciły alkohol! Jak pokonały nałóg?