Michał Wiśniewski zszokował swoich fanów! Piosenkarz oraz celebryta wraz z piękną żoną – Dominiką Tajner wziął udział w kontrowersyjnym i niezwykle popularnym show telewizji Polsat. Muzyk swoją metamorfozą zadziwił wszystkich.

Michał Wiśniewski to bez wątpienia jedna z bardziej barwnych i intrygujących postaci polskiego show-biznesu. Muzyk w świadomości polskiego odbiorcy istnieje od ponad 20 lat. Już nie raz wzbudzał kontrowersje swoim zachowaniem. Teraz zapewne będzie podobnie.

Michał Wiśniewski szokuje w Polsacie!

Widowisko, w którym bierze udział kontrowersyjny muzyk, nazywa się Story of my Life. W programie biorą udział celebryckie pary, które na własnych oczach dzięki symulacjom komputerowym i pracy stylistów będą mogły się przekonać, jak będą wyglądać za 25 i 50 lat.

W metamorfozach przed tysiącami widzów brały udział juz takie persony jak Barbara Kurdej-Szatan, aktorka Julia Wieniawa z Antkiem Królikowskim. Program ma na celu pokazać zakochanym, czy nadal, pomimo znacznych zmian w wieku będą się w stanie sobie podobać. Na szczęście każdy odcinek kończył się happy endem i wzruszającymi wyznaniami miłości.

Program, prowadzony przez Katarzynę Montgomery postrzegany jest przez widzów za kontrowersyjny. Niemniej jego oglądalność w pierwszym sezonie była na tyle duża, że szefowie Polsatu zainteresowali się kontynuacją serii. Tym razem do pierwszego, premierowego odcinka sezonu drugiego zaproszony został nie kto inny, jak Michał Wiśniewski. Lider ich Troje nagiął formułę programu i pokazał się w swojej metamorfozie jeszcze przed premierą odcinka. Fani byli w szoku.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Najśmieszniejsze wybryki uczniów. Humor zeszytów szkolnych [ZDJĘCIA]

„Wiśniewski wygląda strasznie!”

Muzyk za pomocą swoich social mediów pokazał, jak będzie wyglądał za całe 25 lat. Charakterystyczne, czerwone włosy ustąpiły łysinie, pojawiły się wąsy i broda, a także liczne zmarszczki. Fani są jednak zgodni- Wiśniewski wygląda przerażająco!

Muzyk znany jest z częstego pokazywania się w mediach i dzielenia szczegółami z życia prywatnego. To on prawie 20 lat temu był bohaterem programu – Pokaż Swoją Twarz. Tamto widowisko było praktycznie codzienną transmisją z domu Wiśniewskiego. Nie brakowało intymnych i bardzo prywatnych szczegółów. Czy w trakcie emisji programu Polsatu dowiemy się jeszcze więcej o życiu muzyka? A może czasy, w których Michał Wiśniewski dzieli się każdym szczegółem swojego życia, poszły w odstawkę? Czas pokaże i na wszystkie te pytania będziemy znali odpowiedź już w najnowszym odcinku The Story of my Life.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Świat według Kiepskich zniknie z TV? Fani serialu zrozpaczeni
  2. Julia Wróblewska bardzo się bała. Teraz publikuje zdjęcia
  3. Jaka fryzura na wesele do okrągłej twarzy? Proste tricki
  4. Miłość w świecie zwierząt. Słodkie zdjęcia, które roztopią Twoje serce zdjęcia, które roztopią Twoje serce

Gwiazdy, które zmieniły się nie do poznania [ZDJĘCIA]