Michał Wiśniewski był przez lata najbardziej kontrowersyjnym muzykiem na polskiej scenie. Nie bał się zdradzać mediom wszystkich tajemnic ze swojego życia prywatnego, a teraz, gdy już nieco się uspokoił i nie chce ujawniać zbyt dużo, do mediów wkracza jego matka. Jej nowe oblicze zaskoczyło internautów. 

Michał Wiśniewski całą swoją karierę od samego początku budował w ogromnym stopniu na kontrowersjach i skandalach, które często dotyczyły jego rodziny i życia prywatnego. Po spektakularnym sukcesie zespołu Ich Troje mężczyzna dał się ponieść fali popularności oraz starał się jej nie stracić za wszelką cenę.

W ostatnim czasie muzyk dużo rzadziej zabiera głos w mediach i decyduje się na jakiekolwiek zwierzenia dotyczące swojego życia, tymczasem w internecie postanowiła zasłynąć jego matka. Jej opublikowane właśnie nowe zdjęcie wzbudziło ogromne emocje internautów. W tym kontekście padły już nawet głosy o metamorfozie roku.

Michał Wiśniewski pomaga mamie szukać miłości

Michał Wiśniewski jakiś czas temu naprawił swoje relacje z matką i od tamtej pory wspiera ją, jak tylko może. Kobieta wygrała z alkoholowym nałogiem i postanowiła zmienić także swój wygląd. Następnie podjęła decyzję o tym, że już najwyższy czas poszukać miłości swojego życia.

Postanowił jej w tym pomóc syn, który wprowadził matkę w świat internetu. Kobieta założyła sobie konto na jednym z najpopularniejszych portali randkowych, gdzie szukała miłości i jednocześnie ujawniła swoje nowe oblicze. Na jaw wyszło również to, że matka artysty niedawno poznała Tadeusza Rossa, który postanowił napisać o niej książkę.

– Tadeusz pisze książkę o mnie. Zdecydowałam się zrobić to dla siebie, dla synów i dla wnuków. Nie chcę siedzieć bezczynnie, kiedy mogę naprawić swoje błędy i być może pomóc innym ludziom – wyznała.

Fani zachwyceni nowym obliczem Wiśniewskiej

Dawniej Grażyna Wiśniewska była anonimową osobą, o której muzyk nie miał nawet ochoty opowiadać w mediach. Miał do niej ogromny żal, który starał się zwalczyć przez bardzo długi czas. Poważnym problemem była również jej choroba alkoholowa. Po zerwaniu z nią kobieta wyszła jednak na prostą, a dziś jej wygląd szokuje internautów. Swoje najnowsze zdjęcia postanowiła zamieścić również na dopiero rozwijającym się koncie na Instagramie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Michał Wiśniewski przeżył trudne chwile! Niewyobrażalne cierpienia gwiazdora

– Wow wygląda jak nie ona… Elegancka, atrakcyjna, totalna metamorfoza – pisze internauta.

– No trzeba przyznać, że alkoholizm jednak zmienia człowieka. Kiedyś wyglądała jak cień samej siebie, a teraz jestem pod wrażeniem. Bardzo atrakcyjna kobieta – dodaje kolejna osoba.

– Nie no, wygląda pięknie. Nie spodziewałam się, że po takich przejściach i walce z uzależnieniem można wyjść na prostą i zmienić się do tego stopnia – podsumowuje internautka.

Michał Wiśniewski
Fot. Instagram

Michał Wiśniewski

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Gwiazda „Na Wspólnej” pozwała państwo. Walczy o swoje zdrowie
  2. Gwiazda Na dobre i na złe szukała pieniędzy na ulicy. Przeżywała koszmar
  3. Znaki zodiaku i ich ukryte supermoce. Będziesz w SZOKU!
  4. Znaki zodiaku, które mają nosa do interesów! Wróży się im duże pieniądze
  5. Poruszenie na Wyspach! Wyszło na jaw, jak księżna Kate traktuje dzieci

Monika Zamachowska i jej rodzinne sekrety. Nie uwierzycie, kto jest jej kuzynem!