Tak Wiśniewski podsumował 6 lat swojego małżeństwa! Fanom opadły szczęki

Tak Wiśniewski podsumował 6 lat swojego małżeństwa! Fanom opadły szczęki

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner obchodzili niedawno szóstą rocznicę swojego małżeństwa. Między innymi z tego powodu wystąpili niedawno w programie telewizji Polsat "The story of my life". Sposób, w jaki legendarny wokalista zespołu Ich Troje podsumował lata swojego związku sprawił, że fanom opadły szczęki!

Michał Wiśniewski 6 lat temu po raz czwarty wstąpił w związek małżeński z Dominiką, córką prezesa Polskiego Związku Narciarskiego Apoloniusza Tajnera. Wokalista, który do tej pory uważany był za typ mężczyzny skaczącego "z kwiatka na kwiatek" bardzo mocno zaskoczył swoim niedawnym występem w show Polsatu. Wiśniewski nie potrafił ukryć wzruszenia, kiedy zobaczył swoją żonę w 20 lat starszej wersji. Równie emocjonalnie podeszła do tego Dominika. Udział w tym programie zmienił ich postrzeganie na swój związek. Teraz są tego pewni, jak nigdy wcześniej.

Tak Michał Wiśniewski podsumował 6 lat swojego małżeństwa

Dominika Tajner udzieliła bardzo szczerego wywiadu magazynowi "Rewia", w którym opowiedziała, jak wpłynął na nią udział w programie "The story of my life". Córka prezesa PZN, nie ma problemu z tym, że jej mąż wcześniej kilkukrotnie się rozwodził i przepuścił majątek. - Wiem na pewno, że to jest facet, z którym chcę się zestarzeć. Jak się kocha, to nie liczy się ani byłych partnerek, ani pieniędzy. Nie miałam żadnych obaw - powiedziała w rozmowie z dziennikarzami. Wygląda na to, że Michał Wiśniewski w tym małżeństwie jest zaangażowany, jak nigdy wcześniej i dopłynął do swojej przystani, co spotkało się jednak ze sporym zaskoczeniem ze strony fanów. Choć piosenkarz doczekał się już czwórki dzieci i z żadną z ich matek nie potrafił się ustabilizować, wszystko wskazuje na to, że tym razem będzie inaczej. - Jeśli tylko Dominika ze mną wytrzyma, to dane nam będzie razem się zestarzeć. Bardzo bym sobie tego życzył, choć może to być trudne. Mam nadzieję, że za 20 lat będziemy mogli patrzeć sobie w oczy z taką samą miłością jak dziś - powiedział Wiśniewski.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Fanom opadły szczęki

Fani nie kryli swojego zaskoczenia po słowach Michała Wiśniewskiego. Wielu z nich nie wierzy, że tym razem z jego małżeństwem będzie inaczej. Przypominają, że Dominika Tajner jest już czwartą kobietą, której ślubował wieczną miłość przed ołtarzem. - Hulajdusza i bawidamek, a ona nie ma w sobie nic specjalnego. Jak tylko trafi mu się okazja zmienić na młodszą to na pewno to zrobi. - Nie wierzę w szczerość jego słów od zawsze robił wszystko na pokaz, mandarynę, świątczak i femme też niby tak bardzo kochał, a potem dwie z nich zostawił z dziećmi. - Szczena mi opadła jak to przeczytałam!! To samo pewnie powiedział swoim byłym żonom, dobre sobie. Nie wierzę mu za grosz - czytamy w komentarzach.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Mimo guza mózgu zdecydowała się na ciążę. Dramat aktorki znanej z TVP
  2. Dramat Sławomira. To koniec jego kariery w telewizji?
  3. Marta Kaczyńska przeżywa żałobę. Jej wpis ściska serce
Następny artykuł