Córka Wiśniewskiego rozpoczyna karierę! Idzie w ślady ojca, fani zaskoczeni
Karol Zaborowski - 24 Grudnia 2018

Córka Wiśniewskiego rozpoczyna karierę! Idzie w ślady ojca, fani zaskoczeni

Michał Wiśniewski może poszczycić się naprawdę liczną gromadką dzieci. Większość z nich już teraz podbija Internet poprzez swoje media społecznościowe. Teraz przyszła pora na najmłodszą córkę piosenkarza.

Michał Wiśniewski jest wokalistą legendarnego zespołu Ich Troje. W jego ramach stworzył wiele przebojów, które na zawsze zostaną w naszej pamięci. Dzięki temu muzyk zyskał naprawdę dużą ilość fanów, którzy cały czas śledzą jego karierę. Wielu z nich stara się również być na bieżąco, jeżeli chodzi o jego życia poza sceną. Dodatkowo dzieci Wiśniewskiego coraz chętniej pokazują się w mediach społecznościowych, co jest jeszcze większą gratką dla fanów muzyka.

Michał Wiśniewski: córka muzyka podbija Internet

Wiśniewski w swojej karierze przechodził różne wzloty i upadki. Podobnie rzecz się ma, jeżeli chodzi o jego życie uczuciowe. Muzyk już 4 razy się żenił, a jego aktualną żoną jest córka Apoloniusza Tajnera Dominika. Ze swoich poprzednich małżeństw wokalista ma również czworo dzieci Xaviera Michała, Fabienne Martę, Etiennette Annę i Vivienne Viennę. Nie da się ukryć, że ich imiona są równie oryginalne co styl Wiśniewskiego. Dodatkowo każde z nich zaczęło już podbijać Internet poprzez media społecznościowe, w których gromadzą coraz większą ilość fanów. Vivienne, która jest najmłodsza z całego rodzeństwa, również powoli rozpoczyna swoją karierę. Jej profil na Instagramie co prawda nie ma jeszcze jakiejś oszałamiającej ilości obserwujących, ale jest to tylko kwestią czasu, gdy przybędą nowi wielbiciele.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Tajner i WiśniewskiŻona Wiśniewskiego wyjawiła prawdę o ich związku. Tego się nie spodziewaliśmy!Czytaj dalej

Czym zaskoczy nas córka Wiśniewskiego?

Młoda gwiazda zaczęła również eksperymentować ze swoim wizerunkiem. Jak na razie jest to zmiana fryzury, ale patrząc na to, jak oryginalny jest jej tata, to nastolatka może nas jeszcze nie raz zaskoczyć. Dzieci gwiazd bardzo często pojawiają się w mediach, u boku swoich rodziców. Nie wiadomo jeszcze, czy najmłodsza córka Wiśniewskiego zdecyduje się na karierze w show-biznesie, ale bez wątpienia ma ku temu wszelkie predyspozycje. Jak na razie nastolatka powoli staje się gwiazdą Internetu, a dzięki temu początkowy kop w budowaniu ewentualnej kariery ma już zapewniony.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Fani „Rancza” we łzach. Stracili ulubioną aktorkę
  2. Ile lat ma Katarzyna Dowbor? Gdy internauci to odkryli, złapali się za głowy
  3. Mikołaj Roznerski zdecydował. Kolejny krok w jego nowym związku, fani zachwyceni
  4. Dorota Szelągowska z partnerem. Fani osłupieli widząc kim on jest
  5. Marta Kaczyńska podjęła decyzję! Ma dość, chce zmian
Edyta OlszówkaTe gwiazdy rzuciły alkohol! Jak pokonały nałóg?Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News