Michał Wiśniewski przez wiele lat był najbardziej kontrowersyjną postacią polskiej sceny muzycznej oraz show-biznesu. Zarówno jego karierę, jak i życie prywatne śledziły miliony, ostatnio jednak rzadziej bywa w mediach, tymczasem znana aktorka niespodziewanie upodobniła się do jego byłej żony. 

Michał Wiśniewski dawniej był jedną z najbardziej rozpoznawanych polskich gwiazd. Swoją spektakularną karierę w ogromnej mierze opierał na burzliwym życiu prywatnym, licznych związkach oraz dumy z dzieci, które charakteryzują się oryginalnymi imionami.

W ostatnich latach mężczyzna zdecydowanie się ustatkował, wziął ślub i otwarcie mówi, że to właśnie Dominiką Tajner chce spędzić resztę swojego życia. Okazuje się jednak, że fani jeszcze o nim nie zapomnieli – jedna z popularnych aktorek właśnie przeszła metamorfozę i szybko zarzucono jej, że wzoruje się na byłej żonie piosenkarza.

Wielka metamorfoza Magdy Muchy

Anna Mucha jest jedną z aktorek, które na stałe weszły do świata polskiego show-biznesu. Kobieta często bywa w mediach, aktywnie utrzymuje również kontakt ze swoimi fanami, głównie dzięki kontu na Instagramie, gdzie właśnie opublikowała zaskakujące nagranie.

Kobieta musiała zmienić swój styl oraz fryzurę, przez co szybko oskarżono ją o wzorowanie się na byłej żonie Wiśniewskiego, Mandarynie. Szybko okazało się jednak, że cała sytuacja spowodowana jest przygotowaniami do nowego serialu, w którym aktorka zagrać ma gwiazdę pop.

– Oto jest! Już nie „secretproject” tylko Za Marzenia! Przedstawiam wam: Miss Gabi. Nowa bohaterka, wokalistka popowa, gwiazda, ludzka fantaja, diva! so, że zacytuję klasyka: „let us be together! Ev’ry night”. Oglądajcie! Wiosna 2019 będzie należeć do Muchy! – napisała pod zdjęciem.

Michał Wiśniewski byłby zadowolony? „Zupełnie jak Mandaryna”

Wpis natychmiast zalała cała lawina komentarzy, w których fani zgodnie twierdzili, że wygląda zupełnie jak Mandaryna, a Michał Wiśniewski z pewnością zwróciłby teraz na nią uwagę. Wiele osób nie może również doczekać się nadchodzącej produkcji.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Żona Wiśniewskiego wyjawiła prawdę o ich związku. Tego się nie spodziewaliśmy!

– Wow zupełnie jak Mandaryna, Wiśniewski były wniebowzięty hahaha! Ale nie w twoim stylu taka stylizacja… Ciekawe, jak będzie w serialu – ocenia fanka.

– Jak zawsze super, chociaż inaczej niż zwykle. Ale mi się podoba, czekam na serial! – dodaje fan.

– Haha jak Mandaryna, już myślałam, że to film o niej. Zapowiada się ciekawie! – pisze kolejna osoba.

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Przełom w życiu Górniak, jakiego jeszcze nie było. Wróżka nie ma wątpliwości
  2. Wiemy, kto wystąpi w nowej edycji legendarnego show TVN! Sensacja
  3. Znaki zodiaku, które będą miały PECHA w tym tygodniu. Co się stanie?
  4. Dlaczego nie mam ochoty się kochać? Ekspert tłumaczy
  5. Żona Stocha jak Justyna Żyła! Będzie gwiazdą telewizji

Jakim autem jeździ Mucha? Szczęka opada! Samochody znanych Polek [ZDJĘCIA]

Zobacz również