Reklama

Znana aktorka jak b. żona Michała Wiśniewskiego?! Fani nie mają wątpliwości

Znana aktorka jak b. żona Michała Wiśniewskiego?! Fani nie mają wątpliwości Źródło: screen/youtube/ Telewizja Republika

Michał Wiśniewski przez wiele lat był najbardziej kontrowersyjną postacią polskiej sceny muzycznej oraz show-biznesu. Zarówno jego karierę, jak i życie prywatne śledziły miliony, ostatnio jednak rzadziej bywa w mediach, tymczasem znana aktorka niespodziewanie upodobniła się do jego byłej żony. 

Reklama
Michał Wiśniewski dawniej był jedną z najbardziej rozpoznawanych polskich gwiazd. Swoją spektakularną karierę w ogromnej mierze opierał na burzliwym życiu prywatnym, licznych związkach oraz dumy z dzieci, które charakteryzują się oryginalnymi imionami. W ostatnich latach mężczyzna zdecydowanie się ustatkował, wziął ślub i otwarcie mówi, że to właśnie Dominiką Tajner chce spędzić resztę swojego życia. Okazuje się jednak, że fani jeszcze o nim nie zapomnieli - jedna z popularnych aktorek właśnie przeszła metamorfozę i szybko zarzucono jej, że wzoruje się na byłej żonie piosenkarza.

Wielka metamorfoza Magdy Muchy

Anna Mucha jest jedną z aktorek, które na stałe weszły do świata polskiego show-biznesu. Kobieta często bywa w mediach, aktywnie utrzymuje również kontakt ze swoimi fanami, głównie dzięki kontu na Instagramie, gdzie właśnie opublikowała zaskakujące nagranie. Kobieta musiała zmienić swój styl oraz fryzurę, przez co szybko oskarżono ją o wzorowanie się na byłej żonie Wiśniewskiego, Mandarynie. Szybko okazało się jednak, że cała sytuacja spowodowana jest przygotowaniami do nowego serialu, w którym aktorka zagrać ma gwiazdę pop. - Oto jest! Już nie „secretproject” tylko Za Marzenia! Przedstawiam wam: Miss Gabi. Nowa bohaterka, wokalistka popowa, gwiazda, ludzka fantaja, diva! so, że zacytuję klasyka: „let us be together! Ev’ry night”. Oglądajcie! Wiosna 2019 będzie należeć do Muchy! - napisała pod zdjęciem.

Michał Wiśniewski byłby zadowolony? "Zupełnie jak Mandaryna"

Wpis natychmiast zalała cała lawina komentarzy, w których fani zgodnie twierdzili, że wygląda zupełnie jak Mandaryna, a Michał Wiśniewski z pewnością zwróciłby teraz na nią uwagę. Wiele osób nie może również doczekać się nadchodzącej produkcji. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Wow zupełnie jak Mandaryna, Wiśniewski były wniebowzięty hahaha! Ale nie w twoim stylu taka stylizacja... Ciekawe, jak będzie w serialu - ocenia fanka. - Jak zawsze super, chociaż inaczej niż zwykle. Ale mi się podoba, czekam na serial! - dodaje fan. - Haha jak Mandaryna, już myślałam, że to film o niej. Zapowiada się ciekawie! - pisze kolejna osoba.
ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Przełom w życiu Górniak, jakiego jeszcze nie było. Wróżka nie ma wątpliwości
  2. Wiemy, kto wystąpi w nowej edycji legendarnego show TVN! Sensacja
  3. Znaki zodiaku, które będą miały PECHA w tym tygodniu. Co się stanie?
  4. Dlaczego nie mam ochoty się kochać? Ekspert tłumaczy
  5. Żona Stocha jak Justyna Żyła! Będzie gwiazdą telewizji
Reklama
Następny artykuł

Czy oglądasz Taniec z gwiazdami?