Ujawniają, jak gigantyczne długi ma Michał Wiśniewski. Kwota po prostu poraża

Ujawniają, jak gigantyczne długi ma Michał Wiśniewski. Kwota po prostu poraża Źródło: youtube.com/ Telewizja Gorzów

Michał Wiśniewski ma bardzo poważne problemy finansowe. Gwiazdor muzyki, który swego czasu ogłosił bankructwo, jest zadłużony na wielką kwotę, a problemy ma także jego była partnerka. Nad liderem "Ich Troje" zawisły ciemne chmury.

Michał Wiśniewski nie jest w stanie wyjść na prostą. Piosenkarz, który już dawno skarżył się na problemy finansowe, jest winny swoim dłużnikom wprost niewyobrażalną kwotę, a problemy z płynnością finansową ma także jego była partnerka. Sytuacja jest bardzo skomplikowana, a fani zastanawiają się, skąd artysta weźmie pieniądze, skoro nadal uwielbia żyć w przepychu.

Michał Wiśniewski zmaga się z długami. Celebryta zalega z wielką kwotą

Według danych Michał Wiśniewski jest winny 2 mln 127 tysięcy złotych z racji zaciągniętego kredytu na zakup mieszkania o powierzchni 64 metrów kwadratowych w Warszawie. Piosenkarz ma nie spłacać kredytów, a od 2017 roku spłacił wyłącznie 600 tysięcy złotych. Sam Wiśniewski co prawda opowiada w mediach o swoim bankructwie i wielkich pieniądzach, jakie wydał, ale nie sprawia wrażenia, jakby tego żałował. Po dziś dzień prowadzi luksusowy tryb życia, choć jak sam mówi, i tak bardziej szanuje pieniądze.

- Opanowałem się dopiero w momencie, kiedy rzeczywiście nie było na chleb. Wtedy zacząłem szanować pieniądze. One generalnie nie są ważne, ale to jak w tym przysłowiu: „pieniądze szczęścia nie dają, ale wszystko bez pieniędzy to…”. Dzięki pieniądzom możesz coś tam sobie realizować. Żeby była jasność, ja mimo tego, że jestem w trakcie upadłości i próbuję zacząć wszystko od zera, to myślę, że mam większy skarb niż te całe pieniądze. Pieniądze przychodzą same. Jak ciężko pracujesz, to będziesz je miał. To nieważne, czy akurat pracujesz na kasie w Biedronce. To jest zawsze bardziej pytanie, jak żyjesz - mówił piosenkarz.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Była partnerka artysty także ma problemy

Problemy z pieniędzmi ma także Dominika Tajner-Wiśniewska. Celebrytka jest podejrzewana o wyłudzenie pożyczki ze SKOK Wołomin o wartości jednego miliona złotych. Sama co prawda nie przyznaje się do winy, ale pikanterii dodaje fakt, że w czasie, kiedy miała wziąć pieniądze, jej partner reklamował ów bank, zapewniając o dobrych pożyczkach, jakie można dostać od tej instytucji finansowej.

Dzisiaj grzeje: 1. Była legendą polskiej muzyki, zmarła samotnie na ulicy. Nikt nawet się nie zatrzymał

2. Edyta Górniak dostała SMS-a i osunęła się na ziemię. Treść o śmiertelnym wypadku zmroziła gwiazdę

Jak widać, Michał Wiśniewski i jego partnerka mają naprawdę duże problemy i muszą przemyśleć, co zrobić, aby znowu odzyskać płynność finansową i nie przejmować się wierzycielami.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Szybki test "diamentowego palca" pokaże, czy chorujesz na nowotwór. Zrobisz go w 2 minuty, a możesz uratować swoje życie
  2. W zmrożonej bryle ziemi przez 18 tysięcy lat ukryty był pies. Natychmiast oddano go do badań naukowców, niebywałe doniesienia
  3. 4-latka rozpaczliwie chciała obudzić mamę. Niestety nie wstała, teraz wszyscy próbują rozwiązać mroczną tajemnicę
  4. Klasa sama w sobie. Tak Beata Tyszkiewicz zareagowała na słowa szowinisty Żuławskiego o jej biuście
  5. Już nie tylko wysokie mandaty. Drogówka ZABIERZE ci samochód

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News