To jest jeszcze bardziej żałosne, niż najgorsze disco polo. Michał Wiśniewski we wstydliwej roli

To jest jeszcze bardziej żałosne, niż najgorsze disco polo. Michał Wiśniewski we wstydliwej roli Źródło: youtube.com/ Kancelaria Prawna Rio

Michał Wiśniewski po raz kolejny zszokował fanów, Po tym, jak wyszło na jaw, że wokalista Ich Troje stał się jedną z twarzy firmy zajmującej się przewozami autokarowymi, wokalista znalazł kolejną pracę, która chociaż trochę uratuje jego finanse. Słynny muzyk wziął udział w dość wstydliwym teledysku w kontrowersyjnej roli. Tego artysta nigdy nie zapomni.

Michał Wiśniewski ostatnimi czasy postanowił wziąć się za stan swoich finansów i podejmuje się praktycznie każdej pracy, która przyniesie mu zysk. Oprócz koncertowania z zespołem "Ich Troje" artysta pojawia się w reklamach, a nawet dał się namówić na udział w teledysku w dość wstydliwej i krępującej roli. Czy takie starania artysty sprawią, że odbije się w końcu finansowo?

Michał Wiśniewski ma aż takie problemy? Artysta podjął się wstydliwej roli

O ile żadna praca nie hańbi, o tyle wokalista "Ich Troje" musi podejmować się dużej ilości wyjątkowo upokarzających dla niego zajęć. Wiśniewski, który jeszcze do niedawna brylował na salonach i wydawał fortunę w zatrważającym tempie, musi teraz liczyć grosz do grosza i godzić się na pojawianie się w projektach, którymi lata temu otwarcie by gardził.

Teraz artysta wystąpił w roli Janusza w teledysku Artura Gotza, który zaprosił byłego idola polskiej publiczności do występu. Kreacja polegająca na wcieleniu się w archetyp typowego polskiego męża musiała kosztować artystę dużo nerwów, a rezultat jego działań jest wyśmiewany obecnie przez internautów, którzy uważają, że na ich oczach kończy się legenda Wiśniewskiego.

- Janusz i Grażyna' to piosenka z przymrużeniem oka, nikogo nie wyśmiewa, a do wszystkich się uśmiecha. Utrzymana w klimacie vintage-popowym. Historia klipu jest oparta na kontrze do tekstu i piosenki. Typowy Janusz i Grażyna przedstawieni są bowiem jako para niczym z 'Vogue'a'. Zjawisko Januszów i Grażyn ewoluuje i zmienia swoje wierzchnie okrycie. Analogie można znaleźć w disco polo, które przebojem wdarło się do mainstreamu rozrywki" - czytamy w opisie teledysku.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wiśniewski próbuje odbić się od bankructwa

O ile Michał Wiśniewski prezentował się jako osoba z dość dużym dystansem i poczuciem humoru, o tyle teraz wcielenie się w role stereotypowego Polaka wypada po prostu blado. Nie da się ukryć, że Wiśniewski bardzo potrzebuje pieniędzy i przypomnienia o sobie polskiej publiczności, więc będzie chwytać wszelkich środków, aby odbić się trochę od swoich długów.

Czy taktyka przybrana przez Wiśniewskiego przyniesie skutki i artysta pozbędzie się swoich długów? Czas pokaże, jak na razie każda propozycja zawodowa wydaje się dla niego być tą dającą szansę na lepsze jutro.

 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie uwierzycie jak mieszka Michał Wiśniewski! Jego ogromna posiadłość zapiera dech w piersiach! 
  2. Miała 27 lat, była u szczytu kariery. Śmierć odebrała jej WSZYSTKO. Do dziś opłakują ją MILIONY Polaków
  3. Barbara Kurdej-Szatan pękła. Ujawniła skandaliczne kulisy wyrzucenia z TVP, oburzający nietakt
  4. To nigdy nie było publikowane, a porusza do głębi. Żona śmiertelnie ugodzonego Adamowicza wywołała lawinę emocji zdjęciem męża
  5. Reportaż TVN zmroził Polaków. Chłopiec i dziewięcioro rodzeństwa wychowywało się w koszmarnych warunkach na skraju lasu
  6. Okrucieństwo mordercy jest nie do opisania. Nie żyje młoda mama, zadźgana miesiąc po porodzie, dramat na Śląsku  
     

Źródło: Interia

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News