Zadziwiające wieści dot. nowej dziewczyny Wiśniewskiego. To działo się na oczach 4 dzieci, jego i jej

Zadziwiające wieści dot. nowej dziewczyny Wiśniewskiego. To działo się na oczach 4 dzieci, jego i jej Źródło: Screen/Youtube/Kancelaria Prawna Rio

Michał Wiśniewski jest znanym casanovą polskiego show-biznesu. Niedawno rozstał się ze swoją czwartą żoną, a już znalazł sobie kolejną partnerkę. O tajemniczej Paulinie nadal niewiele wiadomo, ale ostatnio wydarzyło się coś zadziwiającego, co może przybliżyć nam postać nowej partnerki wokalisty.

Michał Wiśniewski nazywany jest najbardziej kochliwym celebrytą polskiego show-biznesu. Wokalista Ich Troje był żonaty już czterokrotnie, a z ostatnią partnerką, Dominiką Tajner, rozstał się niedawno. Wygląda na to, że gwiazdor jednak bardzo szybko pozbierał się po tym związku i znalazł sobie kolejną, atrakcyjną dziewczynę. Pojawiły się zaskakujące wieści dotyczące tajemniczej Pauliny. 

Michał Wiśniewski ma nową dziewczynę 

Michał Wiśniewski ma już za sobą związek z Magdą Femme, Mandaryną, Anną Świątczak i z Dominiką Tajner. Jak widać, wokalistka bardzo chętnie staje na ślubnym kobiercu, nie zniechęca się niepowodzeniami i próbuje odnaleźć swoje małżeńskie szczęście mimo przeszkód. 

Szybko po rozstaniu z ostatnia partnerką, celebryta znalazł sobie nową miłość. Dziewczyna Michała Wiśniewskiego ma na imię Paulina, a na jej temat wreszcie pojawiły się kolejne informacje. Ostatnio miała miejsce znacząca sytuacja,w której brały udział dzieci wokalisty i która sugeruje, że związek Michała i Pauliny to poważna sprawa. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Rodzinny wypad 

Mediom udało się niedawno przyłapać Wiśniewskiego i jego nową partnerkę na romantycznym wyjściu do kina. Co istotne, parze towarzyszyły również dzieci wokalisty, a także córka i syn Pauliny. Przedstawienie nowej dziewczyny Vivienne i Etiennette może świadczyć o tym, że celebryta traktuje tę miłość bardzo poważnie i chce, żeby Paulina była częścią jego rodziny. Czułości pomiędzy partnerami odbywały się na oczach ich dzieci. 

Wybrali się wspólnie do kina na najnowszy film "Król lew". Wszystkie przerażające i wzruszające sceny działy się na oczach 4 dzieci, Michała Wiśniewskiego oraz jego nowej ukochanej, którzy najwyraźniej doskonale się bawili. Rodzinny wypad do kina może sugerować kolejne matrymonialne plany wokalisty Ich Troje, a media z pewnością będą szukać następnych szczegółów sugerujących, że to właśnie Paulina jest tą jedyną dla Michała. Być może do pięciu razy sztuka. 

ZOBACZ TAKŻE

  1. Była największą SEKSBOMBĄ PRL-u! Jej wymiary to 110-58-84, polscy mężczyźni szaleli na jej punkcie, a kobiety nienawidziły 
  2. Kobieta trafiła do szpitala z silnym bólem brzucha. Gdy lekarze zobaczyli co ma w środku, zamarli z przerażenia
  3. 14-latka zarabia spektakularne pieniądze! Kwota za jeden tylko koncert powala
  4. Żona Wojciecha Modesta Amaro właśnie urodziła! Imię dla dziecka jest nadzwyczajne, niemal niespotykane
  5. Strażak myślał, że właśnie uratował 8 szczeniaków ze studzienki. Kiedy zdał sobie sprawę, że to w ogóle nie są psy, wbiło go w ziemię
  6. Urodziła! Agnieszka Kaczorowska została mamą, zdjęcie "kruszynki" właśnie podbija internet

Źródło: Plotek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News