Michał Wiśniewski z Justyną
YouTube / Archiwum Euorowizji TV
- 23 Grudnia 2019

Prawie 20 lat temu odeszła z "Ich Troje". Justyna zmieniła się nie do rozpoznania

Michał Wiśniewski wraz z Justyną Majkowską i Jackiem Łągwą tworzyli w Polsce najpopularniejsze trio z początków drugiego tysiąclecia. Ponad 15 lat temu Justyna zdecydowała się odejść z zespołu. Pokazujemy, jak wygląda po tylu latach.

Michał Wiśniewski - o ile to nazwisko kojarzy w Polsce każdy, o tyle o Justynie Majkowskiej Polacy zupełnie już zapomnieli. Tymczasem to ona współpracowała z Michałem i Jackiem Łągwą w latach świetności zespołu "Ich Troje". Cała trójka tworzyła zgrany zespół od 2001 do 2003 roku i był to najbardziej udany okres w jego historii. Muzycy nagrali wspólnie dwa albumy z kultowymi utworami, które zdobyły serca słuchaczy. Justyna wystąpiła także z Michałem podczas pamiętnego konkursu Eurowizji w 2003 roku, dzięki czemu usłyszał o nich cały świat.

Pies ukryty wśród pandWśród pand ukrywa się pies. Dla jednych niewykonalne, dla innych banałCzytaj dalej

Michał Wiśniewski nadal przyjaźni się z Justyną

Ponad 15 lat temu Justyna Majkowska zdecydowała się odejść z zespołu. Później wokalistka nagrała kolejne dwie solowe płyty, po czym na niemal dekadę słuch całkowicie o niej zaginął. Dopiero Wiśniewski przypomniał o niej dawnej publiczności, zamieszczając z uwielbianą niegdyś piosenkarką wspólne zdjęcie na Instagramie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Królowe życiaRozpaczliwy widok. Zdruzgotana Dagmara z "Królowych życia" nad grobem najbliższej osoby zalała się łzamiCzytaj dalej

Justyna porzuciła karierę muzyczną na rzecz innych zajęć

Jak się okazuje, obecnie artystka mieszka w Zduńskiej Woli. Całkowicie zrezygnowała z kariery muzycznej i postanowiła poświęcić się dzieciom. Majkowska na co dzień zajmuje się dziećmi cierpiącymi na autyzm - jest protetykiem słuchu.

Dzisiaj grzeje:

1. Żona Roberta Janowskiego ostro o Brzozowskim. Twierdzi, że jest "na smyczy TVP"
2. 2-letni syn zabił swoją mamę. Kobieta umierała na oczach chłopca

Wokalistka, która 15 lat temu odeszła z zespołu "Ich Troje" mimo upływu lat nadal przyjaźni się z Michałem Wiśniewskim. Jakiś czas temu piosenkarz pochwalił się zdjęciem z Justyną na swoim profilu na Instagramie. Piosenkarka po tych kilkunastu latach sporo się zmieniła, ale należy przyznać, że nadal wygląda przepięknie. Kto wie, może jeszcze kiedyś zobaczymy artystów razem na jednej scenie.

https://www.instagram.com/p/BAcJhC5PVz4/?utm_source=ig_embed

Najlepsze newsy dnia:

  1. Smutne święta Jarosława Kaczyńskiego. Jak będą wyglądać w tym roku?
  2. Emerytury 2020. Znamy już stawkę i wysokość waloryzacji
  3. Jest coraz gorzej? Żona Królikowskiego w rozpaczy, nowe smutne informacje ze szpitala
  4. Córka Wodeckiego po latach ujawniła prawdę. W ich domu działy się bardzo przykre rzeczy
  5. Rafał usłyszał dziwny skowyt z lasu. Szczeniak owczarka nie miał szans uwolnić się z pułapki

Świat według KiepskichNieznana przeszłość Krystyny Feldman. Na jaw wyszły dramatyczne faktyCzytaj dalej

Źródło: popularne

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News