Niespodziewanie Michał Wiśniewski zaczął prowadzić transmisję na żywo. Ostatecznie rozprawił się z byłą żoną

Niespodziewanie Michał Wiśniewski zaczął prowadzić transmisję na żywo. Ostatecznie rozprawił się z byłą żoną Źródło: instagram/m_wisniewski1972/

Michał Wiśniewski jeszcze nie tak dawno ponownie nawiązał przyjazne stosunki z żoną. Wydawało się, że para może do siebie wrócić, teraz jednak muzyk pokazał, że do rozwodu z pewnością dojdzie. Utworzył transmisję na żywo, w której rozprawił się ze swoją byłą.

Michał Wiśniewski znów wywołał spore poruszenie w show-biznesie. Już od kilku tygodni jego imię i nazwisko regularnie pojawia się na nagłówkach tabloidów i w kolorowej prasie. Nic zresztą w tym dziwnego, bowiem muzyk sam dostarcza kolejnych tematów do dyskusji. O jego ostatnich poczynaniach media z pewnością będą mówiły przez długi czas. 

Michał Wiśniewski ostatecznie rozprawił się z żoną. Wszystko pokazał podczas transmisji na żywo 

Pierwsze informacje o rozwodzie artysty i Dominiki Tajner pojawiły się kilka miesięcy temu. Od początku było wiadome, że to lider Ich Troje był pomysłodawcą rozstania i co więcej, postawił żonę przed faktem dokonanym. Niedługo po oficjalnym potwierdzeniu doniesień, Michał i jego ukochana znów zbliżyli się do siebie, a wielu zaczęło podejrzewać, że pozew zostanie wycofany i w ich małżeństwie znów zapanuje sielanka. 

Mimo sugestii, ostatnio okazało się, że choć do rozwodu jeszcze nie doszło, Michał ma już nową partnerkę. Co więcej, w swojej ostatniej transmisji na żywo ostatecznie rozprawił się z żoną. Gwiazdor pokazał, jak usuwa tatuaż z jej imieniem. Trzeba przyznać, że ten krok zdaje się lepszym zerwaniem związku małżeńskiego, niż decyzja sądu na sali rozpraw. Warto wspomnieć, że jakiś czas temu pojawiły się informacje, iż muzyk będzie starał się o przyspieszenie daty rozwodu. Czyżby miało to związek z jego nową partnerką?  

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Gwiazdor w kolejnym związku 

Media aż huczą od informacji na temat Wiśniewskiego i jego kochanki. Od momentu, w którym Internet obiegły ich wspólne zdjęcia, na których czule się obejmowali, z każdym dniem pojawia się coraz więcej faktów dotyczących ich związku. Wiadomo zatem, że Michał i Paulina poznali się za pomocą popularnego portalu randkowego, choć początkowo utrzymywali jedynie relację koleżeńską.

Z czasem pojawiła się chemia, aż ostatecznie postanowili zostać parą. Jakby tego było mało, kobieta wraz z czwórką swoich dzieci, wprowadziła się już do willi wokalisty i to zaledwie chwilę po tym, jak swoje walizki zdążyła z niej wynieść Tajner. Fani gwiazdora spekulują, że chęć szybszego zakończenia poprzedniego małżeństwa może wynikać z pomysłu o kolejnych zaślubinach. 

  1. Agata Duda otworzyła usta i wszyscy zdębieli. Tysiące Polaków było zażenowanych jej słowami. Nie uwierzycie, co powiedziała
  2. Partner izolował Annę Przybylską od rodziny! Po latach CAŁA prawda o toksycznym związku aktorki wyszła na jaw
  3. Córka Marty Kaczyńskiej zamieściła w sieci pożegnalny wpis. Co się dzieje z nastolatką?!
  4. Patomorfolodzy aż 5 godzin badali ciało Dawidka. Ich ustalenia są zatrważające, tak dokładnie zabił go tata
  5. Myślała, że nosi zdrowe dziecko. Gdy się urodziło, inni mówili jej, że "lepiej żeby nie przyszło na świat"
  6. Cichopek w wystrzałowej sukience opatrzonej tajemniczym komentarzem. Jej mąż rozczulająco skomentował

Źródło: wp 

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu