Michał Wiśniewski przekazał smutną wiadomość. Wiernie trwała u jego boku, ale jednak odeszła, fani we łzach
Instagram
Mateusz Sidorek - 23 Lutego 2020

Michał Wiśniewski przekazał smutną wiadomość. Wiernie trwała u jego boku, ale jednak odeszła, fani we łzach

Michał Wiśniewski być może niedługo będzie musiał zmienić skład zespołu. Kobieta przestała pojawiać się na koncertach. Fani już wcześniej spekulowali na temat jej odejścia. Wreszcie lider Ich Troje opublikował przykre oświadczenie.

MichałWiśniewski przez jakiś trzymał swoich fanów w napięciu, chociaż ci już przewidzieli, co czeka zespół Ich Troje. Piosenkarz wreszcie wydał oświadczenie, które jedynie potwierdziło ich obawy. Wielu słuchaczy nie kryje smutku.

Córka i przełom po latachNagłe informacje o córce Ewy Błaszczyk. Przełom po 18 latachCzytaj dalej

Fani już pewien czas temu zauważyli, że Michał Wiśniewski wychodzi na scenę bez swojej partnerki. Sytuacja ta była tym bardziej zadziwiająca ze względu na zbliżającą się trasę koncertową Ich Troje. Piosenkarz niedawno zapowiedział występy swojego zespołu w nowej, akustycznej wersji. Tymczasem jego sceniczna partnerka, Agata Buczkowska nagle zniknęła. W mediach pojawiły się plotki, później artysta wydał oficjalne oświadczenie. Najprawdopodobniej kobieta odeszła.

Michał Wiśniewski zapowiedział zmianę składu Ich Troje

Michał Wiśniewski znów zaczął występować ze swoją byłą żoną - Anną Świątczak. Fani początkowo oczywiście byli zachwyceni tym, że oboje tak świetnie się dogadują, że mogą ze sobą współpracować. Ich obecność na scenie przywołała również dawnego ducha zespołu Ich Troje. Jednak internauci szybko zwrócili uwagę na fakt, że nagle zniknęła dotychczasowa partnerka sceniczna Michała - Agata Buczkowska. Publika poczuła się trochę zdezorientowana, zwłaszcza że piosenkarz niedawno zapowiedział nową trasę koncertową.

Michał Wiśniewski pomijał temat wokalistki, która była półfinalistką w siódmej edycji "The Voice of Poland". Agata Buczkowska była jednak częścią składu Ich Troje już od kilku lat, więc jej nieobecności nie można było tak po prostu przemilczeć. Fani nie mogli się na to zgodzić, dlatego wciąż pojawiały się pytania o partnerkę piosenkarza. Wreszcie lider grupy muzycznej zdecydował się na oficjalne oświadczenie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Szpital, ręka pokryta rybią łuskąRęka kobiety była pokryta rybią łuską. Lekarze ją usunęli, a ich oczom ukazał się oszałamiający widokCzytaj dalej

- Nastąpiła roszada w składzie wokalnym i muzycznym, która jest niezbędna do dalszego prawidłowego rozwoju zespołu. Tym, którzy odchodzą, życzę z całego serca powodzenia w życiu osobistym, jak i zawodowym. Mam nadzieję, że wspólnie spędzony czas składał się z chwil, które w większości będziecie miło wspominali. Z moich i swoich błędów wyciągniecie wnioski, które zaowocują nowymi projektami lub przynajmniej oszczędzą rozczarowania... - napisał Michał Wiśniewski.

Dzisiaj grzeje:

1. Skandal po odcinku Sanatorium miłości, widzowie zostali oszukani? Jedna z bohaterek się wygadała
2. Pamiętacie piękną Mariolkę z „Czterdziestolatka”? Wiemy, jak potoczyły się jej losy po serialu

Po oświadczeniu, które Michał Wiśniewski opublikował na swoim Facebooku, fani wciąż spekulują. W końcu lider Ich Troje nie wymienił nikogo z imienia i nazwiska. Czy miał na myśli Agatę Buczkowską? Tego słuchacze mogą się jedynie domyślać. Sama wokalistka na swoim profilu wciąż jest podpisana jako członek zespołu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. 18-latka chciała powiększyć biust. Podczas zabiegu doszło do uszkodzenia mózgu
  2. Stefan Kraft oszukiwał w trakcie konkursu Pucharu Świata? Media publikują kontrowersyjne nagranie (WIDEO)
  3. 20-latka wzięła ślub z martwym ukochanym. Kulisy ceremonii porażają
  4. Wyciekły kulisy ślubu Mariolki ze "Świata według Kiepskich". Mamy nagranie
  5. Uwielbiana wokalistka w rozpaczy, jej tata miał poważny wypadek. Przebywa w szpitalu
  6. Przez tydzień piła wodę po ogórkach kiszonych. Zamarła już 2 dnia widząc spektakularne efekty

Voice Kids, tajemnica Marcina MaciejczakaMarcin Maciejczak po wygranej w Voice Kids zdradził swoją tajemnicę. Wszystkim umknęła, a jest banalnaCzytaj dalej

źródło: Plotek

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News