Michał Wiśniewski na żywo
Screen "Debata Dnia" Polsat News
Monika Majko - 19 Listopada 2020

Wiśniewski nie wytrzymał, zrównał z ziemią Świerzyńskiego. Wszystko poszło na żywo w Polsacie

Michał Wiśniewski pojawił się jako gość na antenie stacji Polsat News, wokalista odniósł się do słów Sławomira Świerzyńskiego, które kilka dni temu wstrząsnęły Polską. Lider Ich Troje ostro skomentował postawę discopolowca.

Michał Wiśniewski nie szczędził liderowi Bayer Full słów krytyki na antenie stacji Polsat News. Wokalista skomentował stanowisko Sławomira Świerzyńskiego w sprawie wypłat z Funduszu Wsparcia Kultury, które kilka dni temu wstrząsnęło Polakami.

Michał Wiśniewski i Piotr Gąsowski byli gośćmi programu "Debata Dnia"

Sławomir Świerzyński był kilka dni temu gościem w programie "Debata Dnia" w Polsat News, którego tematem było wstrzymanie wypłat z Funduszu Wsparcia Kultury. Zespół Bayer Full jest jednym z beneficjentów programu wsparcia, a z puli rządowych pieniędzy miał otrzymać ponad pół miliona złotych. Dziennikarka Agnieszka Gozdyra przytoczyła w programie oświadczenie, wydane przez zespół Kult w sprawie przyznawanych artystom pieniędzy przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

- Nie chcemy tych ukradzionych pieniędzy [...] jeśli chcesz nas wesprzeć to kup naszą ostatnią płytę z CD i DVD z koncertu na Polandrock - napisał na Facebooku zespół Kult, którego słowa przytoczyła na antenie Polsatu dziennikarka stacji.

Nie żyje polityk partii rządzącej. Dramatyczne wieści obiegły PolskęNie żyje polityk partii rządzącej. Dramatyczne wieści obiegły PolskęCzytaj dalej

O ten wpis Agnieszka Gozdyra zapytała Sławomira Świerzyńskiego, który stwierdził, że "głupszej wypowiedzi dawno nie słyszał". Discopolowiec nie widzi nic złego w przyznawaniu artystom setek tysięcy złotych wsparcia, według niego, te pieniądze mu się należą. Przy okazji swojej wypowiedzi lider Bayer Full obraził kolegów z branży muzycznej.

- Kto by chciał ich płytę kupić? Bayer Full sprzedał w Polsce 17 i pół miliona płyt, na fakturę, i od tego wszystkiego odprowadził podatki. My jako zespoły disco polo płacimy potężne podatki i opowiadanie takich bzdur, że "nie chcemy waszych pieniędzy", to... Kto pamięta taki zespół jak Kult, na litość boską? - mówił Świerzyński na antenie Polsat News.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Tajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówTajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówCzytaj dalej

Michał Wiśniewski ostro skrytykował Sławomira Świerzyńskiego

Z kolei w środę gośćmi programu "Debata Dnia" byli Piotr Gąsowski oraz Michał Wiśniewski. Gwiazdorzy dyskutowali m.in. o stanowisku przedstawionym przez Sławomira Świerzyńskiego, które wywołało ogromne kontrowersje. Jak przekonywał Piotr Gąsowski, takie zachowanie "nie jest koleżeńskie, bo taki młody człowiek myśli sobie: aaa skoro ten Gąsowski czy Wiśniewski ma tak źle, to co ja mam mówić, dla mnie już w ogóle nie ma nadziei".

- Uważam, że jeżeli mamy chociaż trochę znane twarze, to takim jojczeniem odbieramy nadzieję ludziom wchodzącym w zawód - mówił Piotr Gąsowski.

- I dlatego ja jestem za tym, aby miarkować słowa, żeby bardziej się pochylić nad takimi osobami jak i sobą wzajemnie - dodał aktor i piosenkarz.

Dzisiaj grzeje:

1. TVN ostrzega Polaków, w wielu miejscach już się zaczęło. Do 17 lepiej zostać w domach

2. W Pepco same hity, do sklepów ruszą tłumy. Ceny zachęcają jak nigdy, za niewielkie pieniądze uszczęśliwisz każde dziecko

3. Pilny komunikat ministerstwa do milionów Polaków. Nikt nie wiedział, że zaczęło się już z samego rana

Do wypowiedzi Piotra Gąsowskiego odniósł się również Michał Wiśniewski, który ostro skrytykował słowa Sławomira Świerzyńskiego. Lider Bayer Full przekonywał, że jego muzyka może pomóc chorym tak, jak pomagają im lekarze.

- Piotrze, to chodzi o to, ze facet, który nazywa się cesarzem disco polo, który mógłby Marcinowi Millerowi buty lizać przychodzi i mówi, że w szpitalu potrzebna jest jego muzyka. Pacjent rzeczywiście, jak włączą jego muzykę, może jedynie wstać i ją wyłączyć. Właśnie to robi złą robotę - powiedział Michał Wiśniewski.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Choroby, które znacznie zwiększają ryzyko śmierci przy COVID-19. Osoby, które je mają, powinny dziś szczególnie uważać
  2. Suczka urodziła się jako mieszanka golden retrievera i jamnika. Najsłodsza rzecz, jaką dziś zobaczycie
  3. Najczęściej pojawiający się objaw Covid-19. Ma go nawet 86% zakażonych, trzeba wiedzieć
  4. Ujawniono, co czeka Polaków już 10 grudnia. Fantastyczna wiadomość ws. koronawirusa, trzeba trzymać kciuki
  5. Widmo ogromnego strajku zawisło nad całą Polską. Konsekwencje mogą być katastrofalne
  6. Choroby, które znacznie zwiększają ryzyko śmierci przy COVID-19. Osoby, które je mają, powinny dziś szczególnie uważać
  7. Produkował nielegalnie na wiejskim odludziu. Policjanci odkryli gigantyczne ilości niebezpiecznych substancji
Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Polsat News

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News