Internauci nie mogą się opamiętać. Wyciekło zdjęcie z nastoletnią córką Wiśniewskiego, powala

Internauci nie mogą się opamiętać. Wyciekło zdjęcie z nastoletnią córką Wiśniewskiego, powala Źródło: Instagram.com m_wisniewski1972

Michał Wiśniewski niedawno zaskoczył fanów decyzją o kolejnym małżeństwie. Gwiazdor po raz piąty stanął na ślubnym kobiercu, a jego wybranką została kobieta, którą poznał przez internet. Wokalista ma za sobą kilka nieudanych związków, z których pochodzi czwórka jego dzieci. Zdjęcie jednej z nastoletnich córek Wiśniewskiego właśnie wyciekło do sieci.

Michał Wiśniewski nie próżnuje w czasie kwarantanny. Niedawno popularny wokalista stanął po raz piąty na ślubnym kobiercu. Lider zespołu Ich Troje pracuje również nad nowym materiałem muzycznym. Gwiazdor pochwalił się w sieci pracą nad nowym teledyskiem, który już wkrótce ujrzy światło dzienne. W nagraniach udział wzięła nastoletnia córka Wiśniewskiego Fabienne. Zdjęcie dziewczyny pojawiło się w sieci, fani muzyka są zachwyceni.

Michał Wiśniewski kręci nowy teledysk, zaangażował do niego swoją córkę

Gwiazdor ma za sobą cztery nieudane małżeństwa, a z dwóch z nich pochodzą jego dzieci. Z Martą "Mandaryną" Wiśniewską wokalista doczekał się córki Fabienne Marty oraz syna, Xaviera Michała. Ze związku z Anią Świątczak pochodzą kolejne dwie córki muzyka - Etiennette Anna i Vivienne Vienna.

Muzyk pozostaje w poprawnych stosunkach z byłymi partnerkami i ma dobre relacje swoimi dziećmi. Czasami zdarza się, że angażuje je do swoich muzycznych projektów. Niedawno wokalista poinformował, że pracuje nad nowym teledyskiem, który ukaże się pod koniec czerwca. W nagraniach wzięła udział jego najstarsza córka, Fabienne. Gwiazdor zamieścił jej zdjęcie z planu teledysku w swoich mediach społecznościowych.

DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU POD GALERIĄ

Michał Wiśniewski opublikował w sieci zdjęcie z planu

Na fotografii, które wokalista umieścił na swoim Instagramie, widać córkę muzyka w asyście kolegi z planu zdjęciowego. Nastolatka stoi tyłem do obiektywu i ubrana jest w rockową kurtkę. Fani są zachwyceni stylem, jaki prezentuje dziewczyna oraz jej nowym kolorem włosów. Fabienne lubi eksperymentować z nowymi fryzurami, zupełnie jak jej tata, jednak w ostatnim czasie postawiła na blond.

Dzisiaj grzeje: 1. Wielka strata. Potwierdziły się doniesienia o Piotrze Fronczewskim

2. Ministerstwo zdrowia niespodziewanie wprowadziło ważną zmianę. Kluczową wiadomość mogą otrzymać tysiące Polaków

Córka Wiśniewskiego wygląda bardzo interesująco, a fani wokalisty już nie mogą się doczekać, kiedy zobaczą efekty ich wspólnej pracy. Pod postem gwiazdora pojawiło się wiele komentarzy od zachwyconych internautów.

- Świetne stylówki i kolor włosów Fabienne. Już nie mogę się doczekać efektów Waszej pracy - napisała jedna z internautek.

- Ciekawie się robi. Jestem bardzo ciekawa, co z tego wyniknie - dodała kolejna.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Cudowny przepis na pierogi po polsku, pyszniejsze niż ruskie. Tajemnicą jest obłędny farsz
  2. Ukochana Grzegorza Krychowiaka nie próżnuje. Nie tak dawno pokazywała biust, dzisiaj czaruje nogami (FOTO)
  3. Tysiące osób nie uniknie opłaty za czas kwarantanny. Sytuacja jest coraz trudniejsza, Polacy dostają przesyłki o wymownej treści
  4. 4-letni Jaś i jego tata zginęli w ułamku sekundy. Ogromna tragedia, mama chłopca jest zdruzgotana
  5. Mężczyzna poprosił Rydzyka o pomoc. Reakcja duchownego była bezwzględna, wielka szkoda
  6. Wstrząsające nagranie z monitoringu windy. Kamera nagrała, co babcia robi biednemu dziecku

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News