Michał Wiśniewski ryzykował i otarł się o śmierć. Muzyk niczego się nie nauczył, konsekwencje są opłakane

Michał Wiśniewski ryzykował i otarł się o śmierć. Muzyk niczego się nie nauczył, konsekwencje są opłakane Źródło: YouTube / Radio ZET

Michał Wiśniewski od lat boryka się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Te nie przeszkadzają mu jednak w prowadzeniu ryzykownego trybu życia. Konsekwencje takiego stanu rzeczy okazują się opłakane.

Michał Wiśniewski od lat budzi ogromne kontrowersje wśród fanów swej muzyki w całym kraju. Gwiazdor znany jest z różnego rodzaju ryzykownych zachowań, które niejednokrotnie kończyły się dla niego tragicznie. W 2002 roku podczas koncertu wokalista doznał  poważnej kontuzji, skacząc z rusztowania na scenę. Po tym zdarzeniu borykał się z poważnymi problemami z lewą nogą, a kolejne koncerty zagrał na wózku inwalidzkim.

Michał Wiśniewski ma za sobą bardzo poważne problemy zdrowotne

W połowie 2018 roku Wiśniewski musiał przejść poważną operację kręgosłupa. Każdy ruch sprawiał mu ogromny ból, przez co zdecydował się na zabieg chirurgiczny. Na zdjęciu rentgenowskim zauważyć można, że w jego kręgosłupie znalazły się duże śruby. Wcześniej wokalista widywany był w kołnierzu ortopedycznym.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jak się ostatecznie okazało, podobne doświadczenia nie sprawiły, aby Wiśniewski zechciał nieco zmienić swój styl życia. W najnowszym wywiadzie, którego udzielił Michałowi Figurskiemu w Radiu ZET, wyliczono długi szereg jego chorób oraz dolegliwości. Pytany o to, co mu dolega, Wiśniewski komentował jednak sprawę z dystansem.

Dzisiaj grzeje: 1. Kobieta usłyszała pisk psa z łazienki. Gdy weszła do środka, zobaczyła męża. Prawie zwymiotowała
2. Wspaniała wiadomość dla kobiet. Dostaną większe emerytury, muszą spełnić jeden warunek

Wokalista nie rezygnuje z ryzykownego stylu życia

- Obecnie panuje szczęście, ja nie mogę narzekać. Trzy implanty mam w kręgosłupie do tej pory, także wszystko się trzyma. Jeszcze w dalszym ciągu łażę po rampach koncertowych i ryzykuję życie - stwierdził z przekąsem Wiśniewski, bez większego przejęcia odnosząc się do swych kłopotów zdrowotnych.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Mały Kacper choruje na SMA. Jego rodzice od samego początku zbiórki zmagają się z nieludzkim hejtem
  2. Żona Krzysztofa Piątka to najprawdziwsza piękność. Jej zdjęcia podbijają internet (FOTO)
  3. Irena Santor się nie poddaje. Wierzymy, że jej się uda
  4. Mężczyzna był przekonany, że jest sam z psem. Gdy żona zobaczyła, co robi, od razu zaczęła nagrywać
  5. Podczas porodu rottweilera wszystkim odebrało mowę. Nikt się nie spodziewał, że nowo narodzone szczeniaki urodzą się w podobny sposób

Źródło: YouTube / Radio ZET

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News