Michał Wiśniewski Mandaryna skandaliczne informacje
Instagram m_wisniewski1972
Joanna Szwalikowska - 16 Października 2020

Mandaryna ujawniła skandaliczne informacje o Wiśniewskim. Ciężko uwierzyć, że robił podobne rzeczy

Michał Wiśniewski oraz Mandaryna przed laty byli małżeństwem i doczekali się dwójki dzieci - Xaviera oraz Fabienne. Choć obecnie stosunki byłych małżonków są poprawne, wokalistka zdecydowała się ujawnić skandaliczne informacje na temat gwiazdora.

Michał Wiśniewski, lider zespołu Ich Troje, znany jest ze swojego burzliwego życia prywatnego. Obecnie wokalista jest żonaty po raz piąty. Przed laty był w związku m.in. z Martą "Mandaryną" Wiśniewską, z którą ma dwoje dzieci. Była żona w ostatnim czasie postanowiła ujawnić skandaliczne informacje na temat artysty.

Oficjalnie: jest decyzja ws. szkół. Drastyczne zmiany dla uczniów i rodziców, od sobotyOficjalnie: jest decyzja ws. szkół. Drastyczne zmiany dla uczniów i rodziców, od sobotyCzytaj dalej

Mandaryna zdradziła skandaliczne informacje na temat Michała Wiśniewskiego

Mandaryna w ostatnim czasie była gościem spotkania z cyklu "Prawo bez strachu", jego tematem były rozwody oraz problemy z nim związane. Była żona Michała Wiśniewskiego ujawniła po latach kulisy swojej niechęci do wokalisty. Jak się okazuje, dużym problemem były m.in. alimenty.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Właśnie zapadła decyzja, na 2 tygodnie przed Wszystkimi Świętymi. Dotyczy bardzo dużej grupy PolakówWłaśnie zapadła decyzja, na 2 tygodnie przed Wszystkimi Świętymi. Dotyczy bardzo dużej grupy PolakówCzytaj dalej

- Alimenty to była ciężka sprawa. Panowie lubią migać się od płacenia na dzieci. Miałam z tym duże problemy, bo jak mój mąż wykazywał jakąkolwiek dobrą wolę i przesyłał 200 zł, to nie mogłam za bardzo nic z tym zrobić... Sąd powiedział, że to jego dobra wola, a skoro nie ma nic na siebie, to jest biednym człowiekiem. Ja mam się zadowolić, że raz na miesiąc przelewa mi na konto 200 czy 300 zł na dwójkę dzieci - opowiadała Mandaryna podczas spotkania.

Jak dodała, później wokalista złożył do sądu pozew o to, by alimenty został obniżone, ponieważ chciał mieć na piśmie, że będą one niższe, co udało mu się osiągnąć. Choć obecnie ich relacje są poprawne, wspomnienia przeszłości nie znikają.

Dzisiaj grzeje:

1. Andrzej śmiał się z koronawirusa, teraz ujawnia całą prawdę. Dramatyczny apel ze szpitala, mamy nagranie

2. W niedzielę i święta nie pójdziemy do kościoła? Jest decyzja, Metropolita zdecydował o najbliższym miesiącu

3. Zbadali ciała zmarłych na Covid-19. Porażające odkrycie, nikt nie mógł się spodziewać

Mandaryna przyznała, że w mediach wokalista niejednokrotnie stwierdzał, iż ta nie daje mu dzieci, choć on sam tak naprawdę o nich zapomniał. Do stałej relacji powrócił, gdy były już dorosłe i nie wymagały wychowania. Choć teraz są niemal najlepszymi kumplami, przeszłość wciąż wzbudza ogromną przykrość.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Makłowicz odkrył na Podlasiu przepyszny farsz na pierogi. Danie nie ma sobie równych
  2. Sportowcy zapowiadają szturm na sejm. Na Wiejskiej będzie bardzo gorąco
  3. Oficjalnie: ogromne zmiany w całej Polsce. Premier Morawiecki podjął kluczowe decyzje
  4. Niestety, koronawirus może przenosić się w nowy sposób. Właśnie zmieniono kluczowe wytyczne
  5. 45-letnia Polka ostrzega przed koronawirusem. Ujawniła okropne powikłania, dramatyczny apel
  6. Sony zaprezentowało interfejs dla graczy w PS5. Innowacje widać gołym okiem
Ujawniamy: rodzina z programu Ujawniamy: rodzina z programu Czytaj dalej

Źródło: Super Express

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News