Wiśniewski wyjawił prawdę o nowotworze. Dobitne i bolesne słowa

Wiśniewski wyjawił prawdę o nowotworze. Dobitne i bolesne słowa Źródło: .

Michał Wiśniewski w jednym z najnowszych wywiadów odniósł się do swej trudnej sytuacji z przeszłości. Wokalista skomentował chorobę, którą na szczęście ma już za sobą. Jego słowa okazały się jednak naprawdę bolesne.

Michał Wiśniewski był przez lata jednym z najpopularniejszych, ale także najbardziej kontrowersyjnych polskich piosenkarzy. Dziś artysta nadal koncertuje, jednak o jego życiu prywatnym jest już zdecydowanie ciszej. Zdaje się bowiem, że chociaż niedawno zdecydował się na rozwód, najgorsze chwile ma już za sobą. Szczególnie dotyczy to kwestii zdrowotnych.

Michał Wiśniewski ma za sobą poważne problemy zdrowotne

W rozmowie z Michałem Figurskim w audycji "NieZŁY pacjent" Radia ZET wokalista wspomniał szereg chorób, z jakimi musiał się zmagać. Wśród nich poruszony został także temat nowotworu. Jak stwierdził, problem ten obecnie go nie dotyczy. Nie oznacza to jednak, że było tak zawsze.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Zmiana została wycięta. Miałem podskórniaka złośliwego - wyznał piosenkarz.

Rzeczywiście w przeszłości Wiśniewski musiał zmagać się z tą poważną dolegliwością. Jak jednak powiedział, jego otwarte wyznanie o problemach zdrowotnych nie spotkało się wówczas z ciepłym odbiorem i dużym współczuciem, czy poczuciem wsparcia od publiki. Piosenkarz musiał więc przejść dodatkowo trudne, bolesne chwile, które zapewne nie pomogły mu wcale w walce o powrót do dobrej kondycji.

Dzisiaj grzeje: 1. Była żona Pazury: „Pochowałam dwoje dzieci”. Pokazała zdjęcia

2. Naprawdę bolesna wiadomość. Nie żyje Zbigniew Wiśniewski

Wyznanie wokalisty spotkało się z negatywnym odbiorem

- Kiedyś powiedziałem, że przez jakiś czas będę niedysponowany ze względu na chorobę nowotworową i zarzucono mi, że promuję się na chorobie. To opublikowałem badanie. To było błędem, bo nie musiałem się tłumaczyć. Jeśli jesteś alkoholikiem i funkcjonujesz na emocjach, to popełniasz błędy - ujawnił Michał Wiśniewski, prywatnie otwierając się przed Figurskim oraz licznymi słuchaczami.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kolor ziemniaka jest istotny dla naszego zdrowia. Szczególnie jednego powinniśmy unikać
  2. Żona Krzysztofa Piątka to najprawdziwsza piękność. Jej zdjęcia podbijają internet (FOTO)
  3. Ciężka choroba drastycznie zmieniła Ewę Drzyzgę. Ciągły ból, była na skraju
  4. Smutne doniesienia nt. Pawła Królikowskiego. Podjęto ostateczną decyzję w Polsacie, zrozpaczeni fani nie zobaczą go w nowym sezonie show
  5. Kolejne kłopoty Tymoteusza Szydło. Jego decyzja doprowadziła do przykrych konsekwencji

Źródło: Radio Zet

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News