Przygnębiające wyznanie Wiśniewskiego w programie na żywo. Szczere do bólu, odbiera mowę

Przygnębiające wyznanie Wiśniewskiego w programie na żywo. Szczere do bólu, odbiera mowę Źródło: Facebook / radiozet

Michał Wiśniewski zszokował fanów odważnymi słowami. Mężczyzna wyznał w programie na żywo całą prawdę o sobie. Tego wielbiciele wokalisty się nie spodziewali.

Michał Wiśniewski od lat zaskakuje fanów - kontrowersyjny wokalista ma za sobą wiele skandali i ciężkich chwil. Niedawno znów zupełnie zszokował swoich wielbicieli szczerym wyznaniem. Mężczyzna opowiedział o swoim problemie w programie na żywo, jego odważne słowa odbierają mowę. 

Michał Wiśniewski wyznał prawdę

Gwiazdor był gościem programu Radia Zet, wywiad z nim przeprowadził popularny dziennikarz, Michał Figurski, a ich rozmowa dotyczyła alkoholu. Wokalista, wspólnie z terapeutką, wypowiadali się na temat uzależnienia. Figurski sprowokował muzyka do odważnego wyznania, które zszokowało wielbicieli wokalisty. 

- Nazywam się Michał Wiśniewski i jestem alkoholikiem - powiedział w programie na żywo Michał Wiśniewski.

Wokalista dodał, że pozostaje trzeźwy dzięki popularnej metodzie tzw. wszywki. To substancja, która blokuje enzym biorący udział w rozkładaniu alkoholu w wątrobie "zaszytej" osoby. Każdorazowe spożycie alkoholu przez uzależnionego człowieka, kończy się szeregiem nieprzyjemnych objawów, takich jak nudności, duszności, bóle i zawroty głowy, skoki ciśnienia czy przyspieszony rytm serca. 

- Od pięciu lat dzięki wszywkom pozostaje trzeźwy, bo wydaje mi się, że na terapię jestem za inteligentny - wyznał wokalista.

Michał Wiśniewski publicznie przyznał, że ma problemy z alkoholem

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Muzyk przyznał również, że to u niego problem rodzinny. Z uzależnieniem od alkoholu zmagała się również jego mama. Kobieta żyje w trzeźwości od kilkunastu lat.

- Moja mama jest po terapii i 14 lat nie pije. Skoro jej terapia pomogło, to znaczy, że ona działa - powiedział Wiśniewski.

Dzisiaj grzeje: 1. Zrzut paliwa nad szkołą i placem zabaw. 17 dzieci i 9 dorosłych ucierpiało, samolot miał lądować awaryjnie
2. Smutne doniesienia nt. Pawła Królikowskiego. Podjęto ostateczną decyzję w Polsacie, zrozpaczeni fani nie zobaczą go w nowym sezonie show

Choć Michał Wiśniewski przyznał się do problemu publicznie, nie traktuje swojej choroby jak wyroku. Wokalista wyznał, że kiedy kończy mu się wszywka, lubi znów się napić. To dla niego sposób na odskocznię i przyjemność, z której nie może zrezygnować.

- W dalszym ciągu jestem alkoholikiem. Kiedy się kończy wszywka, to lubię się napić - wyznał na antenie radia.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
  2. Wyższe emerytury dla kobiet już pewne! Jedna grupa zawodowa może przygotować się na spore podwyżki
  3. Niepokojące doniesienia ws. Mandaryny. Była żona Wiśniewskiego nie dała rady?
  4. W końcu podjęto decyzję ws. grobu Piotra Woźniaka-Staraka. Rodzina nie będzie zadowolona
  5. Sylwia Bomba pokazała się w stylizacji, która nie pasuje do młodej mamy. Uwagę przykuwa jeden szczegół

źródło: Facebook

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News