Michał Wiśniewski
instagram.com/m_wisniewski1972
Mateusz Sidorek - 12 Lutego 2020

O byłej żonie Wiśniewskiego media długo milczały. Właśnie się pokazała, gdy inni ją zobaczyli, stanęli jak wryci

Michał Wiśniewski był z nią związany przez 5 lat. Teraz gwiazda znowu zwróciła na siebie uwagę mediów. Przeszła ogromną zmianę.

Michał Wiśniewski zrobił dużą niespodziankę widzom programu "Jaka to melodia". Pojawił się na scenie ze swoją byłą żona i to właśnie ona zwróciła uwagę mediów. Przeszła wielką metamorfozę.

Ślub zdradaPan młody odkrył zdradę żony tuż przed ślubem. Z zemstą poczekał do wesela, wtedy puścił nagranie z ukrytej kameryCzytaj dalej

Michał Wiśniewski był związany z Anną Świątczak od 2006 do 2011 roku. Piosenkarka była również częścią zespołu Ich Troje. Chociaż oboje się rozwiedli, nadal utrzymują bliskie relacje. Niedawno Michał Wiśniewski pojawił się w programie "Jaka to melodia". Wokalista wystąpił ze swoją byłą żoną. Po zobaczeniu jej nowej fryzury, fani oniemieli.

Michał Wiśniewski i Anna Świątczak zaskoczyli widzów programu "Jaka to melodia"

Chociaż Michał Wiśniewski często zmieniał fryzury i szokował tym publiczność, tym razem to włosy jego byłej żony stały się medialnym tematem. Musimy jak najszybciej zapomnieć o anielskich, długich lokach Anny Świątczak. Kobieta obcięła swoje blond włosy, a na jej głowie pojawiła się dużo bardziej krzykliwa fryzura.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

pogrzebPorażające sceny na pogrzebie Romualda Lipki. Nikt nie spodziewał się wydarzeń, które nastąpiłyCzytaj dalej

Michał Wiśniewski pojawił się na scenie w typowej dla siebie fryzurze. Swoje czerwone włosy, które stały się jego znakiem rozpoznawczym, postawił dumnie i lekko rozczochrał. Anna Świątczak, która zjawiła się razem z nim, by wspólnie wykonać piosenkę, zaskoczyła wszystkich widzów. Jej długie blond włosy zniknęły. Anna skróciła je i przefarbowała na czarno. Przez co wizerunek gwiazdy stał się mroczniejszy i bardziej drapieżny.

Dzisiaj grzeje:

1. Nie żyje gwiazdor TVP. Widzowie go kochali, poruszające słowa Marty Manowskiej

2. Skandal na pogrzebie Romualda Lipki. Nie powinno się wydarzyć

Była żona, z którą wystąpił Michał Wiśniewski, wygląda teraz na pewniejszą siebie. Kobieta odeszła z zespołu Ich Troje, by zawalczyć o solową karierę. Na scenie oboje dużo się uśmiechali i dobrze się bawili. Wygląda na to, że byli małżonkowie świetnie się dogadują. Michał Wiśniewski postanowił poprawić relacje łączące go z Anną Świątczak również ze względu na ich dwie córki - Vivienne i Etiennette.

Pikio.pl portal rozrywkowo informacyjny

Pikio.pl portal rozrywkowo informacyjny

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niezwykle rzadki przypadek. W ustach 25-latki zaczęły rosnąć włosy [FOTO]
  2. Koniec sezonu dla legendy reprezentacji Polski. Zerwał więzadła krzyżowe, fatalna wiadomość
  3. Dlaczego Andrzej Piaseczny nie ma dzieci? Po latach wyznał bardzo smutny powód
  4. Kariera Michała Szpaka zawisła na włosku. Gigantyczne problemy muzyka, wypowiedzieli mu wojnę
  5. Okropne informacje, śmierć uwielbianej aktorki trzymano w tajemnicy. Dopiero teraz o niej poinformowano, ogromna strata

Anna JantarWe wraku samolotu znaleziono list Anny Jantar. Dopiero po latach ujawniono jego tragiczną treśćCzytaj dalej

źródło: Wirtualna Polska

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News