Córka Wiśniewskiego nie szczędzi czułości swojemu chłopakowi. Ich zdjęcie aż kipi namiętnością

Córka Wiśniewskiego nie szczędzi czułości swojemu chłopakowi. Ich zdjęcie aż kipi namiętnością Źródło: Instagram/Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski często na swoim Instagramie chwali się swoimi dziećmi. Jego najstarsza córka Fabienne wyrasta na piękną kobietę, a teraz 16 latka pokazała wyjątkowo namiętne zdjęcie ze swoim chłopakiem. Ciekawe, co ojciec sądzi o tych odważnych zdjęciach córki.

Michał Wiśniewski wraz z Mandaryną tworzyli kiedyś jedną z najpopularniejszych par polskiego show-biznesu. Artyści mają ze sobą dwójkę dzieci, syna Xaviera Michała i córkę Fabiennę Martę. Wokalistka często chwali się na swoim Instagramie zdjęciami ze swoimi pociechami, z których jest niezwykle dumna. Ciekawe jak zareaguje na ostatnią odważną publikację swojej 16 letniej córki. 

Michał Wiśniewski jest dumny z Fabienne 

Michał Wiśniewski zawsze bardzo podkreśla to, jak ważna jest dla niego rodzina. Artysta ma czwórkę dzieci, dla których stara się być jak najlepszym ojcem. Wygląda na to, że jego najstarsza córka Fabienne być może też będzie szukała swojej szansy w branży rozrywkowej. 

Fabienne jest bowiem utalentowaną tancerką, która osiąga coraz większe sukcesy w branży, rodzice są więc z niej bardzo dumni. Nastolatka wyrasta na piękną kobietę i cieszy się coraz większym zainteresowaniem płci przeciwnej. Ostatnio na swoim Instagramie opublikowała odważne zdjęcie ze swoim chłopakiem

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Namiętne zdjęcie Fabienne

Mówi się o tym, że Fabienne odziedziczyła swój talent do tańca po swojej mamie, Mandarynie. Dziewczyna zdobyła już wiele medali w prestiżowych konkursach tanecznych. Wygląda na to, że 16-latce wiedzie się w każdej dziedzinie życia. Poza sukcesami konkursowymi i świetnymi ocenami w szkole, Fabienne wydaje się też mieć szczęście w miłości.

Ostatnio pochwaliła się w Internecie swoim chłopakiem Bartkiem. Dziewczyna wrzuciła na swojego Instagrama zdjęcie, na którym widać wielką miłość między nią i jej partnerem. Na odważnej fotografii para namiętnie się całuje. Wygląda na to, że Fabienne znalazła sobie właściwego mężczyznę i jest szczęśliwa w tej relacji. Para nie ukrywa swojego uczucia i lubi okazywać sobie czułość.

Fani Fabienne komplementują jej związek i życzą młodej parze szczęścia. Ciekawe, co o wybranku córki myśli Michał Wiśniewski i czy nie przeszkadza mu, że Fabienne dzieli się takimi namiętnymi zdjęciami ze swoimi obserwatorami w tak młodym wieku. 

Źródło: Instagram/Fabienne

ZOBACZ TAKŻE 

  1. Znany polski muzyk został po raz 11 ojcem! Nie uwierzycie ile lat ma najstarsze dziecko! To przechodzi ludzkie pojęcie
  2. Jak DZIŚ wygląda Krystyna Loska? Gdy ją zobaczycie... ZDĘBIEJECIE!
  3. Jesz tę rzecz? Niszczysz sobie stawy! Koniecznie wyrzuć ją ze swojej diety
  4. "W życiu nie zawsze jest kolorowo". Szczere wyznanie Julii Wieniawy otworzy jej fanom oczy na wiele spraw
  5. Poruszający dramat niepełnosprawnego, rozpłakał się przez pasażerów autobusu. To, co zrobili jego psu, nie mieści się w głowie
  6. Rozpędzony motocyklista wjechał w grupę przechodniów. Polsat poinformował o przerażającym wypadku

Źródło: Instagram

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu