Skandal jakiego jeszcze nigdy nie było. W Wiśniewskim zagotowało się z wściekłości

Skandal jakiego jeszcze nigdy nie było. W Wiśniewskim zagotowało się z wściekłości Źródło: pikio.pl

Michał Wiśniewski nie wytrzymał, kiedy zobaczył odpowiedź TVN-u w sprawie jego akcji charytatywnej. Muzyk postanowił podzielić się całym zajściem w mediach społecznościowych.

Michał Wiśniewski to piosenkarz wyróżniający się charakterem. Wokalista bardzo emocjonalnie podchodzi do wielu spraw, co udowadniają przede wszystkim jego piosenki. Jednak ostatnio widzieliśmy, jak Michał Wiśniewski nie wytrzymał i wpadł w szał na "Dzień Dobry TVN". Powodem jest niechęć telewizji wobec akcji charytatywnej piosenkarza.

Michał Wiśniewski już po raz szósty prowadzi akcję charytatywną 

Michał Wiśniewski nie jest obojętny na los poszkodowanych dzieci. Już po raz 6. organizuje akcję charytatywną o nazwie "Wiśnia dzieciom", we współpracy z fundacją "Po pierwsze". W ten magiczny, świąteczny czas dzieci z Domów Dziecka na terenie całego kraju, otrzymują prezenty. Akacja jest bardzo popularna, angażuje się w nią tysiące wolontariuszy i osób, które finansowo wspierają inicjatywę. Do tej pory akcja ta działała na rzecz osób chorych na raka i nowotwory krwi. W tym roku Wiśniewski skupił się na podopiecznych Domów Dziecka. Jest to genialna inicjatywa wokalisty, który okazał dzieciom mnóstwo wsparcia.

Wiśniewski wykorzystuje swoja popularność w sposób godny pochwały. Jego znajomości na pewno nie raz przydały się do zwiększenia zasobów finansowych oraz promowania akcji. Jednak gdy chciał iść o krok dalej i zaproponował, by jego inicjatywę wsparł program "Dzień Dobry TVN", produkcja programu nie zamierzała pomóc artyście.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

To, co zaproponowało TVN, wydaje się niedorzeczne. Okazuje się, że pogram chętnie pomógłby wokaliście jeszcze bardziej wypromować akcję, gdyby obecna partnerka muzyka Paulina opowiedziała o ich relacji. Michał Wiśniewski nie wyraził zgody, aby jego charytatywna akcja była oparta na jego życiu prywatnym.

Michał Wiśniewski się wściekł

Muzyk bardzo mocno się zbulwersował i postanowił podzielić się swoją rozmową z "Dzień Dobry TVN" w mediach społecznościowych.

Dzisiaj grzeje: 1. Obca kobieta wyszeptała do malutkiej dziewczynki w sklepie: "Pożegnaj się z mamą". To, co stało się później mrozi krew w żyłach
2. Niestety, kolejny dramatyczny wieczór w Polsce. Nagły wybuch ognia na południu kraju

- Od 24 lat organizacji akcji WIŚNIA DZIECIOM nie spotkałem się z takim barterem: POKAŻ U NAS PARTNERKĘ, a my PRZY OKAZJI OPOWIEMY O AKCJI. Hmm. Trochę słabe Dzień Dobry TVN i zarazem wielka szkoda. Chodziło tylko o to, aby jak zwykle zachęcić życzliwych do pomagania na co dzień. My w każdym razie jedziemy od 15 do 22 grudnia. Jak zwykle. Będą z nami jak co roku polsatnews.pl i 'Pytanie na śniadanie'" - napisał na swoim profilu Wiśniewski.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Od zawsze bała się pitbulla sąsiada. Pewnego dnia pies zaczął szczekać i ruszył do jej domu, natychmiast wezwali karetkę
  2. 11-latka od dwóch lat była gwałcona w szkole. Rodzice zamarli odkrywając jej powiększony brzuch
  3. Jest afera. Cejrowski niewyobrażalnie poniżył Roksanę Węgiel i Viki Gabor
  4. Jantar nie ucieszyłyby obecne wydarzenia w jej rodzinie. Bardzo przykre
  5. OGROMNA grzywna za wycięcie drzewa na własnej posesji. Nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych

źródło: wp

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News