Michał Szpak został zaatakowany! "Ty ku***, małpo, wypier***** stąd"

Michał Szpak został zaatakowany!  "Ty ku***, małpo, wypier***** stąd"

Michał Szpak bez wątpienia jest najbarwniejszym polskim wokalistą. Muzyk zawdzięcza to swojemu stylowi, który szokował od samego początku. Przez to artysta musi zmagać się z hejtem niemalże każdego dnia.

Michał Szpak zaistniał na polskiej scenie muzycznej podczas pierwszej edycji programu "X factor", który emitowany był na antenie telewizji TVN. Wtedy właśnie cała Polska zachwyciła się niecodziennym talentem wokalisty. Jednak jego specyficzny styl sprawił, że Szpak był atakowany przez hejterów, którzy porównywali go między innymi do transwestyty. Niestety w tej sprawie niewiele się zmieniło, a nawet doszło do tego, że muzyk jest atakowany również przez osoby starsze.

Michał Szpak zaatakowany przez staruszka

Hejt w dzisiejszych czasach jest wszechobecny i co do tego nie ma nawet najmniejszych wątpliwości. Jednak co niektóre osoby, a nawet grupy społeczne są szczególnie narażone na zawiść innych ludzi, która wylewa się w internecie, ale jest również obecne w życiu codziennym. Michał Szpak przekonał się o tym niejednokrotnie. Nawet podczas zwyczajnego robienia zakupów jest narażony na ostracyzm ze strony innych ludzi. Wielu z nas zapewne uwarza, że tego typu zachowanie to domena głównie osób młodych, ale w jednym z wywiadów wokalista wyznał, że został ostatnio zwyzywany przez staruszka. - Zdarzyło mi się usłyszeć od starszego pana w sklepie: ,,Ty, k****, małpo, wypier***** stąd". Albo ktoś rzucił mi prosto w twarz: ,,Transwestyta", Pier***lony pedał". Zawsze mnie to śmieszyło, bo nawet jeśli byłbym transwestytą, to co komu do tego? - wyznaje muzyk w wywiadzie dla "Party". Co gorsza, nie jest to odosobniony przypadek, a pewnego rodzaju norma dla artysty, który z takimi reakcjami musi zmagać się niemalże codziennie. Chociaż jak sam przyznaje, teraz sytuacja znacznie się poprawiła. Wszystko przez fakt, że Michał Szpak stał się osobą rozpoznawalną i popularną.
DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ. Niestety okres sprzed jego kariery był jeszcze trudniejszy dla młodego artysty. Przygnębiający jest fakt, że w dzisiejszych czasach nadal może spotkać nas tak mocne piętnowanie tylko ze względu na to, jak się ubieramy i wyglądamy.Najlepsze newsy dnia:

  1. Dziennikarz TVP nie może się podnieść. Śmierć zabrała mu młodziutką córkę
  2. Była na szczycie, została sama. Teraz nie pamiętają o niej nawet w najważniejszym dniu
  3. Marta Kaczyńska napisała o zaginięciu męża! Poruszenie w sieci
Następny artykuł