Michał Szpak znowu zaskakuje. Wiadomo, jak spędza walentynki

Michał Szpak znowu zaskakuje. Wiadomo, jak spędza walentynki Źródło: screen/youtube/JastrzabPost

Michał Szpak bez wątpienia jest najbarwniejszą postacią na polskiej scenie muzycznej, która swoją twórczością zachwyca miliony. Niestety, wciąż niewiele wiadomo o jego życiu prywatny. Piosenkarz jednak po raz kolejny zaskakuje swoich fanów. Właśnie pojawiła się informacja, jakie plany ma na święto zakochanych. 

Michał Szpak jest przykładem artysty, który w bardzo krótkim czasie zdobył sławę i rozpoznawalność, o jakich niektórzy marzą przez całe życie. Choć nie wygrał "X Factora", w którym go poznaliśmy, postanowił się nie poddawać i wywalczyć swoje własne miejsce w polskim show-biznesie, co doskonale mu się udało. Mimo spektakularnej kariery Michał Szpak wciąż nie chce dzielić się ze swoimi fanami szczegółami dotyczącymi swojego życia prywatnego. Bardzo niewiele wiadomo o jego bliskich, a związki i miłości pozostają tematem tabu. Teraz jednak piosenkarz postanowił zaskoczyć wszystkich i zdradził, w jaki sposób zamierza spędzić walentynki.

Gdzie Michał Szpak spędza walentynki?

Młody artysta często podkreśla, że jest wyjątkowo uczuciową i wrażliwą osobą, można więc być przekonanym, iż jest to przykład typowego romantyka. Wydawać by się mogło, że jego pomysł na spędzanie walentynek również musi być pomysłowy i dla wielu osób mógłby być spełnieniem najskrytszych marzeń. Tymczasem Michał Szpak totalnie zaskoczył swoich fanów. Okazuje się, że zamierza swoje walentynki przepracować. Właśnie ze swoją trasą "Dreamer" wyjechał do Stanów Zjednoczonych, gdzie grał będzie dla uwielbiającej go Polonii. Święto zakochanych spotka go w Chicago, gdy swoje największe hity śpiewał będzie w popularnym klubie polonijnym. - W walentynki będę w Chicago - zdradził w rozmowie z "Jastrząb Post".
DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM

Z kim Michał Szpak spędzi walentynki w Chicago?

Okazuje się jednak, że mimo zagranicznego wyjazdu, Michał Szpak nie będzie w tym wyjątkowym dniu sam. Chce się spotkać ze swoimi najbliższymi przyjaciółmi mieszkającymi za oceanem. - Spędzę je w pracy, na pewno bardzo miło, z przyjaciółmi - dodaje. Fani i media podejrzewają, iż piosenkarz ma tu na myśli siostry Oliferuk, które zyskały popularność walcząc o awans do finałowej czternastki w ostatniej edycji kultowego show TVN - "Top Model". Przyjaźń rodzeństwa ze Szpakiem nie jest tajemnicą i wygląda na to, że Angel i Violet zadbają, by artysta spędził ten wyjątkowy dzień nie przejmując się tęsknotą za domem. ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Fani NIE MOGĄ UWIERZYĆ. Ujawniono tożsamość matki Barbary Kurdej-Szatan!
  2. SZOKUJĄCY sekret Huberta Urbańskiego! Chodzi o jego rodzinę, Polacy będą W SZOKU!
  3. Co się dzieje z Markowskim? Żyje jak XVI-wieczny chłop
  4. Dorota Szelągowska da niezapomniane show. Remont kuchni Gesslera żywo zaciekawił fanów
  5. Gwiazda TVP kieruje się dietą pochodzącą z Biblii. Wygląda niesamowicie
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
  Źródło: Jastrząb Post Następny artykuł