Michał Szpak zdradził największą tajemnicę TVP. Fani oszaleją

Michał Szpak zdradził największą tajemnicę TVP. Fani oszaleją Źródło: screen youtube.com/Warszawa.naszemiasto.pl

Michał Szpak zadziwił swoich fanów. Popularny muzyk pop w wywiadzie z mediami postanowił zdradzić największą tajemnicę jednego z najbardziej popularnych show telewizji publicznej. Słowa popularnego wokalisty rozentuzjazmowały jego największych miłośników.

Michał Szpak zaskakuje. Muzyk, który jest właśnie w trakcie promowania swojego albumu Dreamer postanowił opowiedzieć o swoich najnowszych planach. Przy okazji swojej wypowiedzi dla portalu jastrzabpost.pl, muzyk postanowił zdradzić tajemnicę TVP, na której ujawnienie czekali wszyscy fani wokalisty, a także miłośnicy jednego z najpopularniejszych z telewizyjnych show produkowanych przez media publiczne. Wielbiciele talentu muzyka są zachwyceni.

Michał Szpak zdradza największą tajemnicę jednego z programów TVP

Pomimo tego, że Michał Szpak jest postacią bardzo medialną i budzącą wielkie kontrowersje, to raczej stara się unikać rozmów dotyczących swojej pracy w Telewizji Publicznej, która nie cieszy się ostatnio dosyć dużym powodzeniem. Były uczestnik Eurowizji mógł jednak liczyć na wakat w telewizji prowadzonej przez Jacka Kurskiego, który widział idola polskiej publiczności w roli trenera w kultowym już programie The Voice of Poland, który od lat cieszy się wielką popularnością i był oczkiem w głowie stacji przez bardzo długi czas. Z racji tego, że współpraca mężczyzny ze stacją układała się owocnie, to dostał on zapytanie, kiedy widzowie będą mogli znów zobaczyć go w roli jurora i trenera w programie. To, co powiedział muzyk, wzbudziło masę pozytywnych emocji. Okazuje się, że pomimo tego, że prace nad kolejną edycją na razie nie trwają, to muzyk nadal jest zainteresowany udziałem w show. - Jeśli taka edycja będzie, to nie jest to wykluczone. Aczkolwiek nie mogę teraz wydać konkretnego zdania na ten temat – zdradził Szpak w rozmowie z reporterką jastrzabpost.pl Jednak prawdziwa rewelacja, jaką miał muzyk wypowiedziana została przez niego chwilę później. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM

Legendarne piosenkarki w TVP?

Sam muzyk zapytany o to, kogo widziałby w roli jurora w programie, powiedział, że chciałby wystąpić u boku dwóch legendarnych postaci świata muzyki. Fani zaczęli spekulować, że w słowach artysty coś rzeczywiście może być na rzeczy i Jacek Kurski prowadzi pertraktacje z kultowymi wokalistkami. - Z Alicią Keys chętnie bym się spotkał. Z Polskich gwiazd mogłaby to być Beata Kozidrak. Ale tak naprawdę to skład trenerski, który był w tamtym roku i dwa lata temu był wspaniały. Więc ktokolwiek by to nie był, czekamy z otwartymi ramionami, bo to jest naprawdę fantastyczny format. - powiedział muzyk. Czy słowa Michała Szpaka są zapowiedzią pojawienia się wybitnych postaci muzyki w show TVP? O ile zatrudnienie Amerykanki może okazać się ciężkie dla budżetu telewizji, o tyle Beata Kozidrak jest osobą, która mogłaby być ozdobą show TVP. Przypomnijmy, że portal Pikio.pl informował kilka dni temu, że wokalistka Bajm przyjęła ostatnio propozycję zawodową z telewizji Polsat. Czy skusi się także na udział w telewizji publicznej? ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Córka prezydenta jest oszałamiająco PIĘKNA! Aż trudno uwierzyć, co robi ze swoim życiem 
  2. Co łączy Małgorzatę Braunek i Korę? Ta informacja zmrozi wam krew w żyłach!
  3. Barbara Kurdej-Szatan: Rafał Szatan z Basią na gorących zdjęciach
  4. Fani disco polo we łzach. Jest nagranie
  5. Anna Mucha: Wiek gwiazdy wbija w fotel. Wygląda kosmicznie
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News