Michał Szpak wprawił widzów w osłupienie! O jego występie będą mówić latami

Michał Szpak wprawił widzów w osłupienie! O jego występie będą mówić latami Źródło: Fot.facebook/Sopot TOP Of The TOP Festival

Michał Szpak rozpoczął swoją karierę od zajęcia drugiego miejsca w programie TVN X-Factor. Reprezentował również Polskę w 61. Konkursie Piosenki Eurowizji, a jego cechą charakterystyczną są kontrowersyjne stylizacje. Jedną z nich wprawił w osłupienie fanów Top of the Top Sopot Festival 2018. 

Michał Szpak znany jest ze swojego kontrowersyjnego zachowania oraz ubioru. Jego wizerunek nie ogranicza się zresztą tylko do sceny i koncertów, ale również wyglądu na największych wydarzeniach medialnych. Jego kreacja na Top of the Top Sopot Festival 2018 na pewno długo zostanie w pamięci widzów.

Michał Szpak na Top of the Top Sopot Festival 2018

Szpak był jedną z głównych gwiazd tegorocznego wydania festiwalu w Sopocie, oczywistym jest więc, że tysiące ludzi czekali, aż wyjdzie na scenę. Wokalista zaprezentował fanom eurowizyjny utwór "Color of Your Life" oraz niedawno wydany singiel "King of the Season". Podczas wykonywania tego ostatniego, publika była w szoku - artysta przygotował specjalną kreację, która była wyjątkowo seksowna i odważna. Szpak potraktował również festiwal jako swoistą promocję nadchodzącej płyty - "Dreamer". Ma się ona ukazać początkiem września.

Michał Szpak szokuje kreacją

Jak wiadomo, Top of the Top Sopot Festival 2018 gromadzi w nadmorskim kurorcie całą śmietankę polskich i zagranicznych artystów. W Operze Leśnej występuje 60 wykonawców, prezentując swoje największe przeboje. Każda z gwiazd oczywiście chce się jak najlepiej zaprezentować, a co za tym idzie - tysiące złotych przeznaczane są na najlepsze kreacje i drogie dodatki. Jak się okazuje, tegoroczną edycję w kwestii kreacji zdecydowanie wygrał właśnie Michał Szpak. Artysta wykonywał dwa utwory. Podczas śpiewania pierwszej piosenki owinięty był w srebrny płaszcz, jednak najlepsze miało dopiero nadejść. Wraz z rozpoczęciem "King of the Season" artysta zrzucił z siebie okrycie i zaprezentował się publice w samym obcisłym, seledynowym kombinezonie, który ukazywał jego nagi tors. Najciekawsza była jednak reakcja publiczności - Opera Leśna na moment zamarła, by po chwili wypełnić się gromkimi brawami.
ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Julia Wróblewska od najmłodszych lat utrzymywała matkę. Przykre
  2. Te zdjęcia robią furorę. Duda nacierany przez mistyczkę, przyłapali go
  3. Masz starą książkę telefoniczną? Zbijesz na niej kokosy!
Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu