Michał Szpak pokazał się w... krótkich włosach! Fanów zamurowało
Bartłomiej Chudy - 15 Grudnia 2018

Michał Szpak pokazał się w... krótkich włosach! Fanów zamurowało

Michał Szpak jest dziś jednym z bardziej charakterystycznych artystów. Jego wyniosłości i ekstrawagancji, widocznej zwłaszcza przy stylizacjach, mógłby pozazdrościć niejeden anglojęzyczny lub latynoski gwiazdor. Mało kto zdaje sobie dziś sprawę, że jeszcze kilkanaście lat temu jako chłopiec niespecjalnie wyróżniał się z tłumu.

Michał Szpak wypłynął na fali sukcesu edycji programu X-Factor. Już na wejściu wywołał w gronie jury i widowni mieszane odczucia. Znakomitym wykonaniem utworu Czesława Niemena "Dziwny jest ten świat" uzyskał swoistą przepustkę do świata gwiazd. Poparł ją późniejszymi adaptacjami na potrzeby show.

Zaskakujące zdjęcia sprzed lat. Michał Szpak - poznalibyście gwiazdę?

Dziś Szpak należy do największych gwiazd polskiej sceny. Nakręca wokół siebie uwagę zwłaszcza gwiazdorskim, ekscentrycznym >DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Jolanta RutowiczTVN dał im 5 minut sławy. Jedni je wykorzystali, pozostali odeszli w zapomnienieCzytaj dalej
Beztroską młodość przerwał zarobkowy wyjazd mamy do Włoch. Młody Szpak wychowywał się w trójką swojego rodzeństwa. Już jako nastolatek nie bał się nosić dłuższych, charakterystycznych włosów. Już wtedy rozpoczął odważniej się ubierać. Nie otrzymywał za to w domu reprymend - rodzice przyzwalali na artystyczne, odważne kreacje Szpaka. Dzięki temu na polską scenę muzyczną "przebojem" wdarł się charakterystyczny i odważny artysta. Trudno porównywać dzisiejszego Szpaka do chłopaka sprzed lat. Dla fanów artysty istotna jest jednak przede wszystkim jakość jego sztuki. Wygląd pozostaje dodatkiem dookreślającym jego znakomity wokal.screen Jastrząb PostPikio.pl portal rozrywkowo informacyjny screen Jastrząb PostZOBACZ TAKŻE:
  1. Michał Szpak w szpitalu musiał zmierzyć sie z koszmarem. Było ciężko
  2. Michał Szpak: Jaka to melodia została przez niego zmiażdżona!
  3. Znaki zodiaku, które mają najlepsze maniery. Potrafisz się dobrze zachować?
  4. Znaki zodiaku, które są największymi farciarzami! Jesteś wśród szczęściarzy?
  5. Szpak łączy się w bólu z Dodą. Smutne, co się z nimi dzieje
Edyta OlszówkaTe gwiazdy rzuciły alkohol! Jak pokonały nałóg?Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News