Michał Szpak powalił fanki na kolana. "Że te spodnie nie pękły!"

Michał Szpak powalił fanki na kolana. "Że te spodnie nie pękły!" Źródło: Fot. Instagram/Michał Szpak

Michał Szpak kolejny raz zaskoczył wszystkich Polaków. Kontrowersyjny artysta zrobił coś, co wprawiło wszystkie jego fanki w osłupienie. Wszystko przez jedno, niewiarygodne zdjęcie.

Michał Szpak bez wątpienia jest jedną z najbarwniejszych postaci na polskiej scenie muzycznej. Jego wizerunek wywołuje wiele kontrowersji, ale i zapewnia mu rozpoznawalność. Wybił się dzięki "The Voice of Poland", a od lat nie pozwala o sobie zapomnieć, nagrywając kolejne płyty oraz zaskakując wszystkich w mediach społecznościowych. 

Wszyscy wiedzą, że Michał Szpak traktuje swojego Instagrama wyjątkowo poważnie. Bezustannie utrzymuje tam kontakt ze swoimi widzami, a teraz zdecydował się na opublikowanie zaskakującego zdjęcia. Nikt nie wie, jakim cudem spodnie gwiazdy TVP nie pękły podczas przybierania tej pozy. 

Michał Szpak wystąpił w zaskakującym stroju. Lateks był jak druga skóra

Podczas 30. urodzin hotelu Mercury, gwiazdą wieczoru był Michał Szpak. Jak zawsze artysta musiał się popisać i wprawić wszystkich w osłupienie swoim strojem. Tym razem postawił na prostotę i klasykę - biała góra, czarny dół. Nie byłby jednak sobą, gdyby nie kryła się za tym jakaś pułapka. Okazało się, że koszula była ogromna, a czarne spodnie wykonane z lateksu i niesamowicie obcisłe. 

Całości dopełniały oczywiście liczne dodatki, które celebryta tak lubi. Wśród nich pełno było bransoletek i pierścionków. Przed występem Michał Szpak pochwalił się swoim oryginalnym strojem również na Instagramie, by mieć pewność, że wszystkie fanki zobaczą, w jak ciasne spodnie dał radę się wcisnąć. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Fanki są zachwycone, ale nie mogą uwierzyć, że spodnie nie pękły

Pozując do zdjęcia, Michał Szpak przybrał naprawdę niewygodną pozę, która jeszcze bardziej podkreślała to, jak obcisły jest materiał. Tworzył niemalże drugą skórę artysty, co powaliło na kolana wszystkie fanki, a męską część odbiorców skłoniło do wielu niewybrednych żartów. Większość oczywiście zastanawiała się, jakim cudem te spodnie nie pękły oraz jakim cudem gwiazda estrady dała radę się w nich w ogóle poruszać. 

- Uwielbiam cię Michał, a twój styl jest po prostu zabójczy! Kilka razy udało mi się być na twoim występie i twoje ruchy na scenie zapierają dech! - pisze zachwycona fanka. 

- Muzykę nagrywa spoko, ale te ubrania... Mnie nie przekonuje. Nie wierzę, że w tak obcisłych spodniach można normalnie się poruszać i chodzić - odpowiada jej internauta. 

- Wygląda, jak wygląda. Najważniejsza jest muzyka, którą robi. A ta jest genialna! - podsumowuje fan.

 

Fot. Instagram/Michał Szpak

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Agata Duda ma siostrę bliźniaczkę! To znana aktorka - wyglądają identycznie. Pospadacie z krzeseł jak to zobaczycie
  2. Córki Hanny Lis są ZNIEWALAJĄCO piękne! Urodą zmiażdżyły nawet córki Kingi Rusin!
  3. Gigantyczne kontrowersje wokół Małgorzaty Rozenek. Gwiazda przemówiła
  4. Śmierć Michała na zawsze będzie tajemnicą. Są wyniki sekcji zwłok
  5. TVP podało pilne informacje. Ważny polityk PO nie żyje, popełnił samobójstwo

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News