O występie Michała Szpaka w "Jaka to melodia" mówią już wszyscy! Nagranie hitem sieci

O występie Michała Szpaka w "Jaka to melodia" mówią już wszyscy! Nagranie hitem sieci Źródło:

Michał Szpak przebojem wdarł się kilka lat temu na polską scenę muzyczną. I to dosłownie. Artysta nie stroni od odważnych stylizacji i makijaży, wywołując swoją kreacją spore kontrowersje. Nie zmienia się u niego jedno - chwytający za serce śpiew.

Michał Szpak i jego wykonanie utworu "Dziwny jest ten świat" Czesława Niemena wzruszyły Polaków. Siedem lat temu, jako odważny, ale jeszcze nie znany młodzieniec osiągnął sukces w edycji programu X-Factor.

Znów chwycił publikę za serca. Michał Szpak w "Jaka to melodia"

Później jego kariera nabierała rozpędu. Reprezentował Polskę na Eurowizji w Szwecji, a przed rokiem był niemal cały czas w trasie koncertowej. Na dobre zadomowił się na rodzimej scenie muzycznej, a z jego głos doceniają tez prowadzący telewizyjne show. Mogliśmy się o tym przekonać w specjalnym wydaniu teleturnieju "Jaka to melodia", wyemitowanym przez telewizję publiczną 11 listopada. Szpak dostąpił sporego zaszczytu - w przerwie między zadaniami, w 100-lecie odzyskania niepodległości przez Polskę, zaśpiewał jeden z większych swoich hitów "Jesteś bohaterem". Przypomnijmy, że tym utworem wygrał SuperPremiery, prestiżową nagrodę przed dużą i wymagającą scenę w Opolu.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Fani zachwyceni występem Szpaka

Jego studyjne wykonanie w jednym z ostatnich odcinków "Jaka to melodia" również chwyta za serca. Świadczą o tym wpisy internautów, m. in. pod fanpage'm programu. - Głos Michała sprawia że słuchając Jego piosenek człowiek zamiera w bezruchu łzy napływają do oczu i gęsia skórka na całym ciele - Tak pięknie i emocjonalnie może zaśpiewać tylko Michał. Wielkie brawa - napisał inny z fanów. - Jak zwykle wykonanie piękne i bez zastrzeżeń włącznie ze stylizacją w tym szczególnym dniu - przywołał święto niepodległości kolejny z internautów. Słuchając wokalu Michała Szpaka nie powinniśmy się dziwić, że swego czasu - w konkursie Złote Opole - pokonywał takie osobistości jak Edyta Bartosiewicz, Marek Grechuta, czy Justyna Steczkowska. Sam Czesław Niemen byłby wielce rad słysząc nie tylko cover swojego utworu, ale i inne piosenki Szpaka. Włącznie z przywoływanym "Jesteś bohaterem". O skali fenomenu piosenki może też świadczyć fakt, że odtworzono ją w przeciągu doby 10 tys. razy. Teleturniejowe wykonania zwykle nie cieszą się aż taką popularnością.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Michał Szpak jest w związku! Media ujawniły tożsamość drugiej połówki?
  2. Michał Szpak nie może poradzić sobie z żałobą. Stracił bardzo bliską osobę
  3. Zamykają je żywcem w "grobach". Potem wszyscy je ze smakiem jemy
  4. Znaki zodiaku i ich ukryte supermoce. Będziesz w SZOKU!
  5. Michał Szpak odleciał! W tym wydaniu nikt go nie poznaje
Następny artykuł