Szpak przyłapany na "randce" z uroczą blondynką. Michał ukrywa swoją prywatność

Szpak przyłapany na "randce" z uroczą blondynką. Michał ukrywa swoją prywatność Źródło: Screenshot z youtube.com/Plejada

Michał Szpak ma dziewczynę? To pytanie zadaje sobie setki fanek, które bardzo zabolało zdjęcie opublikowane w internecie. Gwiazdor rozmawia tam z przepiękną dziewczyną, która kojarzona jest z programem "Taniec z gwiazdami". Czy faktycznie łączy ich głęboka relacja?

Michał Szpak po raz kolejny dał swoim fankom powód do myślenia. Wszystko za sprawą fotografii, na której pokazał się z uroczą blondynką. W sieci aż huczy od doniesień, że nie było to kumpelskie spotkanie, a randka. W takich momentach fanki pocieszają się - "to na pewno jego przyjaciółka". Czy tak rzeczywiście jest tym razem?

Michał Szpak ma dziewczynę? Fanki są zdruzgotane

W sieci pojawiła się informacja, która zwróciła uwagę wszystkich tabloidów. Związana jest ona z tajemniczym zdjęciem, które ukradkiem wykonali fotoreporterzy. W Hali Koszyki Michał Szpak spotkał się z piękną blondynką, o którą teraz zazdrosne są wszystkie fanki wokalisty.

Nie wiadomo do końca jaka relacja łączy parę. Widać było jednak, że rozmawia im się nadzwyczaj dobrze. Oboje czerpali wielką przyjemność ze spotkania. Wino, które popijali, z pewnością smakowało im o wiele bardziej niż zwykle, co widać było po uśmiechach, które chętnie do siebie odwzajemniali.

Fanki są zdruzgotane.

 - Nie mówcie, że ma dziewczynę... - przerażona fanka.

 - Michał, łamiesz mi serce - czytamy w komentarzach.

 - To tylko przyjaciółka... - pociesza się ktoś inny.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kim jest dziewczyna, z którą spotkał się Szpak?

Na zdjęciu razem ze gwiazdorem, jak donosi "Pudelek", przy butelce drogiego wina, znajduje się Paulina Biernat. Michał spotyka się więc ze swoją byłą trenerką, która opiekowała się nim w 11 edycji "Tańca z gwiazdami". Ponoć ich relacja od samego początku była bardzo udana - toteż nie dziwne, że po programie postanowili dalej ją rozwijać. Najwyraźniej oboje świetnie się rozumieją i, być może, darzą się też głębszym uczuciem.

Póki co należy zaczekać na oficjalne oświadczenie Michała Szpaka, który z pewnością odniesie się do plotek krążących po sieci.

Fot. screen shot z Youtube / PUDELEK

ZOBACZ TAKŻE

  1. Michał Szpak ma dziewczynę? Gwiazdor pokazał się z piękną blondynką. Razem wyglądają BAJECZNIE!
  2. Ile waży Joanna Liszowska? Nikt nie spodziewał się takiej liczby!
  3. Jolanta Kwaśniewska na nieznanym zdjęciu z młodości. Jest nie do poznania
  4. Żona Wiśniewskiego właśnie zadziwiła wszystkich. "Zrobi wszystko, żeby odzyskać Michała"
  5. Najbardziej dramatyczna sprawa w karierze Elżbiety Jaworowicz. Miała łzy w oczach

Źródło: Pudelek

Następny artykuł