Fani wściekli jak nigdy! Michał Szpak stanowczo przesadził

Fani wściekli jak nigdy! Michał Szpak stanowczo przesadził

Michał Szpak ma wiernych fanów, którzy licznie kupują jego płyty i przybywają na jego koncerty. Niestety, tym razem artysta przesadził do tego stopnia, że nawet oni są na niego wściekli.

Michał Szpak jest jednym z bardziej lubianych i cenionych artystów młodego pokolenia. Nie jest jednak, jak wiadomo, pozbawiony wad. Ostatnio przesadził do tego stopnia, że wściekli są na nie niego nawet najwierniejsi fani, którzy dosadnie powiedzieli, co sądzą o jego działaniu. Szpak nie jest jednym z tych artystów, których jedynym źródłem utrzymania są koncerty i sprzedaż płyt. Muzyk kombinuje, jak może, by zapewnić sobie wysoki status materialny. W związku z tym podejmuje się różnych prób zarobienia pieniędzy.

Michał Szpak rozwścieczył swoich fanów

Muzyk m.in. bierze udział w kampaniach reklamowych, jest jurorem w The Voice of Poland, ale teraz zrobił coś, co oburzyło wszystkich. Artysta zorganizował letnie obozy dla dzieci. Nie byłoby w tym nic złego, gdyby nie to, że za udział w nich trzeba zapłacić kosmiczną sumę. Aby zapisać dziecko na obóz organizowany przez Michała Szpaka, rodzice zapłacić muszą... 2600 zł! Sporej grupy Polaków nie stać na taki jednorazowy wypadek. Szacuje się za to, że Szpak zarobi na obozach około 100 tys. zł. Widać nie obchodzą go łzy dzieci, które na te obozy nie będą mogły jechać. W rozmowie z portalem przeAmbitni.pl stwierdził jedynie, że on sam nie zna cen za obozy, gdyż to nie on je ustala. Przekonuje Was jego tłumaczenie? Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Skandaliczne wystąpienie w Dzień Dobry TVN. Prowadzący zaniemówili
  2. A więc jednak! Oliwia Bieniuk idzie w ślady mamy
  3. Dramatyczne wyznanie polskiej piosenkarki. Boi się śmierci i o swoje dziecko
  4. Gwiazda polskiego „Big Brothera” zatrzymana przez antyterrorystów
  5. Ciąża Meghan Markle pokrzyżowała im plany. Książę Harry i Meghan nie wiedzą co robić
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News