Michał Szpak popełnił błąd? To będzie trudny okres w jego karierze

Michał Szpak popełnił błąd? To będzie trudny okres w jego karierze Źródło: fot. instagram

Michał Szpak jest postacią znaną w świecie polskiej muzyki. Jeden z najmłodszych artystów nowego pokolenia znany i lubiany, według najnowszych doniesień ma się znaleźć w programie TVP. To może być trudny okres w jego karierze. 

Zawód piosenkarza wbrew pozorom nie należy do najłatwiejszych. Każda gwiazda ma świadomość, że media plotkarskie nie śpią i są gotowe relacjonować wszystkie jej wtopy. Wie o tym dobrze Michał Szpak, który od września zaczyna swoją współpracę z TVP, według najnowszych informacji ma być trenerem jednego z najpopularniejszych talent show w Polsce. W tym samym czasie startuje także nowy program, który zadebiutuje na antenie Polsatu - "Śpiewajmy razem. All together now", w którym na miejscu jury ma zasiąść aż 100 osób. Jak donosi Jastrząb Post mają to być między innymi: Anja Orthodox (zespół Closterkeller), Nick Sinckler, Krzysztof Jaryczewski (Oddział Zamknięty), Madox, Ewa Gil, Saszan, Conrado Yanez i Michał Stawiński (NeuOberschlesien). Według źródeł Flesza ma tam zasiąść także Dariusza Kordka i Tabba. Nie wiadomo, czy nie byłoby lepiej dla Michała gdyby poczekał z decyzją o wejściu do telewizji. Być może na własne życzenie rozpoczął najtrudniejszy okres swojej kariery. Wszystko zależy od tego czym Polsat nas zaskoczy. Sądząc po rozmachu względem liczny jurorów, może być to jedno z największych show telewizyjnych w historii. Trochę szkoda, jeżeli ta wizja się ziści. Szpak zostanie wtedy w dużo mniejszym "The Voice of Poland". To może zahamować jego rozwój osobisty.

Czy Michał Szpak ma dziewczynę?

Trudno powiedzieć, ponieważ wokalista rzadko dzieli się szczegółami dotyczącymi swojego życia prywatnego. Był obiektem domysłów mediów, które sugerowały jego związek z różnymi kobietami w tym m.in. z Pauliną Biernat. Aktualnie nie ma żadnych informacji, które mówiłyby cokolwiek o jego życiu uczuciowym. Wiemy natomiast, ile dzieci chciałby mieć Michał. Okazuje się, że jeśli miałby zakładać rodzinę, to byłaby ona równie liczna co jego własna. Przypominamy, że artysta ma dwie siostry i brata. - Jeśli mieć dzieci, to tylko kilkoro! Nigdy jedno! - powiedział w wywiadzie dla Party. Pierwszy odcinek 9. edycji programu "The Voice of Poland" zostanie wyemitowany 1 września o godzinie 20:05. Co sądzicie o Michale w nowej roli? Sprawdzi się?

PRZECZYTAJ: Jarosław Kaczyński przyłapany z tajemniczą kobietą! Znamy jej tożsamość

PRZECZYTAJ: Katastrofa lotnicza. Samolot runął na parking są ofiary śmiertelne

PRZECZYTAJ: Mąż zrobił niezwykłą rzeczy, żeby umierająca kobieta mogła pożegnać się z psem

Michał Szpak Fot. Instagram/Michał Szpak Michał Szpak fot. facebook.com/szpakmichal Michał Szpak screenshot: TVP1
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News