Najważniejsze wydarzenie w życiu Michała Szpaka. Od teraz zmieni się wszystko [ZDJĘCIE]

Najważniejsze wydarzenie w życiu Michała Szpaka. Od teraz zmieni się wszystko [ZDJĘCIE]

W życiu polskiego piosenkarza zmieni się teraz wszystko. Właśnie przewróciło się ono o 180 stopni i nic już nie będzie takie samo. To z całą pewnością jedno z najważniejszych, jeśli nie najważniejsze wydarzenie w jego pamięci. Michał Szpak podzielił się zaskakującą wiadomością.

Michał Szpak jest polskim wokalistą, znanym z niecodziennego wizerunku i szokującego talentu wokalnego. Jednak to nie z karierą wiąże się ostatnie wydarzenie, które całkowicie zmienia jego życie. Sprawa jest dużo bardziej osobista. Piosenkarz został ojcem chrzestnym.

Michał Szpak ojcem chrzestnym

Wokalista pochwalił się tym niezwykle ważnym wydarzeniem na swoim oficjalnym profilu na Facebooku. Wrzucił przy okazji zdjęcie z dzieckiem na ręku. Widać po nim, że jest naprawdę szczęśliwy z powodu tego wydarzenia. - Zostałem Ojcem Chrzestnym - napisał na Facebooku Szpak, dodając do tego emotikonę roześmianej buzi z serduszkami zamiast oczu. Chłopiec, którego chrzestnym został Szpak, ma na imię Ignacy. Został ochrzczony w Poniedziałek Wielkanocny. Internauci podzielają radość wokalisty i serdecznie mu gratulują. W komentarzach wyśmiewają także media, które na podstawie postu muzyka na Facebooku tworzą artykuły zatytułowane "Michał Szpak został ojcem".

Internauci gratulują

Gratulacje! Niech talent odziedziczy po Ojcu Chrzestnym. Prześliczny maluszek. Szczęściarz z Niego. Dużo zdrowia dla maluszka.Gratuluję Michał! Piękna i wzruszająca chwila. Maluszek ma wiele szczęścia.Pięknie razem wyglądacie na zdjęciu widać że jesteś szczęśliwy trzymając tego maluszka na rękach. Ignaś jest szczęściarzem mając takiego chrzestnego jakim jesteś Ty Michał - To zaszczyt, duchowy obowiązek na całe życie i błogosławieństwo. Cieszę się Twoim szczęściem, Michale. Niech Maleństwo będzie zdrowe i szczęśliwe - piszą zachwyceni internauci. Trudno stwierdzić, czy Michał Szpak będzie dobrym ojcem chrzestnym. W tej kwestii wszystko zależy od niego, jego zaangażowania i tak naprawdę nie ma dobrych rad, jakie można by mu dać. Z całą pewnością rodzice maleństwa wiedzieli jednak co robią. Artysta z pewnością da z siebie wszystko. Już wcześniej podkreślał, że chciałby zostać ojcem, chociaż nie czuje się jeszcze na to gotowy. Teraz ma szansę spróbować swoich sił jako ojciec chrzestny. Z pewnością będzie to dla niego cenna lekcja. Michał Szpak fot. facebook.com/szpakmichal
WARTO PRZECZYTAĆ:
  1. Chodakowska nową gwiazdą Kurskiego. Fani: "Czemu w TVPiS?!"
  2. Widzowie Voice of Kids zszokowani. Co tam się wydarzyło?!
  3. Paweł z M jak miłość miał wypadek samochodowy. „Ma rozległe obrażenia”
Następny artykuł