Fani mogą dostać zawału. Michał Szpak jest spokrewniony z…

Fani mogą dostać zawału. Michał Szpak jest spokrewniony z… Źródło: fot. instagram.com/michal_szpakofficial

Michał Szpak jest niezwykle popularnym polskim wokalistą. Robi zawrotną karierę, wciąż jest w centrum zainteresowania mediów. Mało kto wie jednak, że jest krewnym innego znanego artysty. Dla fanów może to być prawdziwy szok.

Michał Szpak jest niezwykle popularny. W swojej karierze zdążył zabłysnąć w talent-show stacji TVN "X-Factor". Występował i zdobywał nagrody na legendarnym festiwalu w Opolu, a także reprezentował Polskę na Konkursie Piosenki Eurowizji w 2016 roku. Od 2017 roku zasiada w jury programu "The Voice of Poland" emitowanego w TVP. Mało kto wie jednak, że w jego rodzinie jest także inny utalentowany polski artysta. Piosenkarza łączy z nim na dodatek nie tylko pokrewieństwo.

Michał Szpak spokrewniony ze słynnym artystą

Ralph Kamiński, a właściwie Rafał Stanisław Kamiński podobnie jak Michał Szpak wystąpił w programie "X-Factor". W przeciwieństwie do Szpaka, nie osiągnął w talent-show większego sukcesu. To nie przeszkodziło mu jednak w zrobieniu niemałej kariery. Chociaż gra inną niż Michał Szpak muzykę, to także został dostrzeżony przez polską branżę muzyczną. Podobnie jak on wystąpił w Opolu, zaś w 2017 roku wraz z zespołem gościł na Open'er Festiwalu. I właśnie Ralpha Kamińskiego, prócz sukcesów na polu muzycznym, łączą z Michałem Szpakiem więzy krwi. Artysta nie kryje zadowolenia z sukcesu kuzyna i nie odczuwa wobec niego niezdrowej zazdrości. - Michał robi świetną robotę i to jest niesamowity sukces. Ja mu też ogromnie gratuluję, ponieważ on doszedł do tego wszystkiego sam. Z małego mieszkanka z bloku wypłynął na ten wielki świat, gdzie są same znajomości. U mnie jest tak samo. Zawsze mi mówiono, że nie mam szans, bo nie mam znajomości, moi rodzice nigdy nie byli w show-biznesie - mówił Kamiński w wywiadzie dla lokalnej gazety.

Ralph Kamiński i Michał Szpak mają więcej wspólnego

Dla fanów to może być prawdziwy szok. Artyści wykonują zupełnie inną muzykę i aż trudno zrozumieć, jak to możliwe, że mają ze sobą tyle wspólnego. A muzyków łączy znacznie więcej, niż tylko pokrewieństwo. Ralph Kamiński, podobnie jak Michał Szpak, pochodzi z Jasła. Tam dla nikogo nie jest tajemnicą, że dwie gwiazdy rozsławiające miejscowość są kuzynami. Artyści urodzili się także w tym samym roku a nawet... w tym samym miesiącu. Michał jest od Rafała młodszy tylko trochę ponad dwa tygodnie. Artystów łączy także upodobanie do niebanalnych kreacji scenicznych. Michała Szpaka poznaliśmy kiedy występował z makijażem, pomalowanymi paznokciami i w szpilkach. Ralph Kamiński także chętnie stosuje makijaż, bez którego (wraz z brokatem) nie wychodzi na scenę. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. WARTO PRZECZYTAĆ:
  1. Piękna gwiazda TVN musi przejść operację! Bardzo cierpi, nie może chodzić
  2. Najsłynniejsza celebrytka w Polsce zmieszała z błotem i opluła dziennikarkę Dzień Dobry TVN
  3. Beata Tyszkiewicz przeżywa trudne chwile. Artystka nie chce się poddać
  4. Hity i kity na lato 2018! Zobacz, co powinnaś mieć w szafie i co powinnaś… wyrzucić
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News