Instagram Michała Szpaka EKSPLODOWAŁ. Te zdjęcia odjęły nam mowę
Mateusz Wysokiński - 12 Grudnia 2018

Instagram Michała Szpaka EKSPLODOWAŁ. Te zdjęcia odjęły nam mowę

Michał Szpak Instagram prowadzi od bardzo wielu lat. Artysta zszokował ostatnio fanów bardzo odważnymi zdjęciami, które umieścił na swojej platformie społecznościowej. Nikt wszak nie spodziewał się ujrzeć go w negliżu.

Michał Szpak Instagram jest obecnie jedną z najczęściej odwiedzanych stron na portalu społecznościowym skupiającym się na publikacji treści zdjęciowych i filmowych. Artysta znany z występów w telewizji TVN i konkursie Eurowizji od wielu lat jest aktywny na platformie, publikując rocznie setki różnorakich zdjęć i filmów. Ostatnio wokalista zszokował opinię publiczną, publikując nagie zdjęcia prosto ze swojej sypialni. Czy to część akcji promocyjnej nowej płyty muzyka? A może po raz kolejny piosenkarz chce wzbudzić dyskusję nad swoją osobą?

Michał Szpak Instagram. Zdjęcia prosto z sypialni wokalisty

Nikt nie spodziewał się, że Michał Szpak może zszokować polską opinię publiczną jeszcze bardziej. Muzyk od lat przez swoje kontrowersyjne wypowiedzi, stroje i zachowania regularnie gości na okładkach pism plotkarskich. Okazuje się, że wokalista ma w kwestii skandalizowania jeszcze dużo do powiedzenia. Swoje nagie ciało muzyk postanowił umieścić zarówno w formie zdjęciowej, jak i na nagraniu wideo w aplikacji Instastory. O ile nie znane są zamiary publikacji takich materiałów przez samego Szpaka, o tyle fanki artystki zaczęły rozpływać się nad jego świetną kondycją i umięśnioną sylwetką.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
DodaDoda i jej najcięższe grzechy. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach!Czytaj dalej

Fanki rozpływają się nad ciałem idola

To, że Michał Szpak dba o swoje ciało, jest wiadome nie od dziś. Muzyk zawsze przywiązywał wielką uwagę do swojej diety, jak też można go spotkać w warszawskich siłowniach. Fanki jednak same się nie spodziewały, że ich idol może wyglądać nago aż tak dobrze. Mniej zakochani w artyście fani zwracają uwagę, że tak szokujące materiały opublikowane przez Michała Szpaka mogą mieć zupełnie inny cel. Artysta promuje właśnie swoje najnowsze wydawnictwo muzyczne "Dreamer" a odrobina rozgłosu pomogłaby mu w jeszcze większym zainteresowaniu i tak dobrze sprzedającego się albumu. Czy wokalista odniesie się w jakiś sposób do komentarzy obserwujących go w mediach społecznościowych ludzi? A może zacznie wrzucać jeszcze bardziej odważne zdjęcia? Czas pokaże.Michał Szpak Instagram fot.instagram.com/Michał SzpakMichał Szpak fot.instagram.com/Michał SzpakZOBACZ TAKŻE:
  1. Maryla Rodowicz wbiła nóż w serce TVP! Po tym, co zrobiła się nie pozbierają
  2. Oscary 2019 właśnie straciły prowadzącego! Skandal tuż przed ceremonią
  3. Monika Zamachowska nie mogła się tego spodziewać! Sprawy męża mocno ją zaskoczyły
  4. Chanel zrezygnowało z futer i egzotycznych skór. Triumf obrońców zwierząt
  5. Uwielbiana polska piosenkarka jest w strasznym stanie. Jej bliscy błagają o pomoc
Martyna WojciechowskaMartyna Wojciechowska przeżyła próbę gwałtu! Chwile zagrożenia jej życiaCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News