Michał Szpak przygotował coś niesamowitego! Cała Europa to zobaczy

Michał Szpak przygotował coś niesamowitego! Cała Europa to zobaczy Źródło: fot. YouTube

Michał Szpak przygotował dla swoich fanów prawdziwą gratkę. Jego najnowszy krążek zrobił furorę, jednak zaledwie chwilę po premierze artysta ponownie zaskoczył swoich słuchaczy. Cała Europa będzie to podziwiać!

Michał Szpak dosłownie wczoraj wypuścił krążek "Dreamer", którego zapowiedziami były single "Don’t Poison Your Heart" oraz "King Of The Season". Dla swoich fanów przygotował jednak kolejną niespodziankę. Już niedługo być może cała Europa będzie mogła posłuchać Polaka. Szpak zapowiedział bowiem, że chce zaśpiewać po raz kolejny na Konkursie Piosenki Eurowizji.

Michał Szpak zdecydował się na kolejny wielki występ! Tym razem wygra?

Dziennikarze wypytują wokalistę o jego nową płytę, jednak inną rodzącą pytania kwestią jest potencjalny występ na Eurowizji. Fani z pewnością chcieliby zobaczyć piosenkarza w takim wydaniu. A co myśli o tym sam Michał? - Czy pojawię się na Eurowizji w tym roku, czy też nie… Myślę, że Eurowizja była wspaniałym doświadczeniem dla mnie i być może kiedyś sięgnę jeszcze raz do tych wspomnień i namacalnie przypomnę sobie, jak piękny czas przeżyłem w 2016 roku - podkreślił Michał Szpak. Przypuszcza jednak, że jeśli miałby się zdecydować na reprezentowanie Polski podczas konkursu, to zrobiłby to z całkowicie nową piosenką. - Jeżeli miałbym nas reprezentować w 2019 roku, myślę, że jest jeden as w rękawie. Ale nie będę o tym mówić, bo nie ma go na płycie. Jest to patetyczny numer w języku angielskim. Coś, co naprawdę targa emocjami - zdradza dziennikarzom artysta. Ostatni występ Michała Szpaka nie udał się tak, jak liczyli na to Polacy. Być może teraz, gdy wokalista nabrał trochę wprawy i dopracował własną twórczość, jego doświadczenia byłyby lepsze.  1. Zaginęły dwie nastolatki. Od miesiąca nie ma z nimi kontaktu
  2. Taco Hemingway skrywa zaskakującą przeszłość. Czy Iga Lis o tym wiedziała?!
  3. Dorota Wellman przeszła spektakularną metamorfozę! W życiu jej nie poznacie
  4. Niesamowite! 5-latka kocha zwierzęta nad życie. Nie uwierzycie, co dla nich robi
Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu