Śmierć zabrała szczęście Dodzie. Michał Szpak w centrum tragedii zrobił coś niesamowitego (VIDEO)

Śmierć zabrała szczęście Dodzie. Michał Szpak w centrum tragedii zrobił coś niesamowitego (VIDEO)

Dorota Rabczewska-Stępień znana powszechnie jako Doda miała w ostatnim czasie wyjątkowo przykre doświadczenie. Piosenkarce zmarła ukochana babcia, co bardzo zaburzyło spokój gwiazdy. Niesamowicie w tym kontekście zachował się Michał Szpak, który rownież poczuł się bardzo dotknięty przez tę okropną tragedię.

W życiu Dody wydarzyło się w ostatnim czasie coś naprawdę strasznego. Zmarła jej ukochana 91-letnia babcia. Piosenkarka wielokrotnie w różnych wywiadach podkreślała, jak wielkie znaczenie w jej życiu miała babcia. Dla każdego zrozumiałe jest zatem, jak wielki był to cios. Z powodu żałoby artystka zmuszona była zrezygnować z części występów scenicznych. W tej sytuacji interweniował Michał Szpak, który zawsze podkreśla, że artyści powinni się wzajemnie wspierać.

Michał Szpak zrobił dla Dody coś niesamowitego

Artysta postanowił wesprzeć gwiazdę najlepiej jak potrafi. Z tego powodu Michał Szpak zgodził się wystąpić za nią na jednym z koncertów. To jednak nie wszystko. Podczas koncertu, na którym pojawił się zamiast piosenkarki, zwrócił uwagę fanów na jej tragedię. Postanowił także nagrać specjalnie dla niej wzruszający film, na którym przesyła jej pozdrowienia oraz zachęca widzów, by wspólnie z nim okazali miłość dla artystki. - Moja droga, kochana Dodusiu, my tutaj wszyscy razem cię wspieramy - powiedział w życzeniach dla Dody Michał Szpak. Następnie poprosił fanów o potwierdzenie jego słów. Uczestnicy koncertu zrobili naprawdę duży hałas. Pozdrowienia wysłał jej jeszcze w czasie koncertu.

Doda jest wzruszona

Lubująca się w skandalach piosenkarka podziękowała za życzenia otrzymane od kolegi po fachu i od wszystkich fanów w mieście Mstów, w którym miała koncertować. - Dziękuje Michałowi  za wspaniałe zastępstwo i ciepłe słowa, a fance Elwirze za filmy. Pozdrawiam miasto Mostów i do zobaczenia mam nadzieje - zapewniła na Instagramie artystka. Z całą pewnością takie sympatyczne relacje w świecie polskiego show-biznesu są czymś niezwykłym. Polskie gwiazdy słyną raczej z niechęci do siebie i nieustannych konfliktów. Sytuacja, w której jeden artysta zastępuje drugiego i jeszcze ze sceny przesyła mu pozdrowienia są raczej rzadkością. Należy się cieszyć, że można - obserwując polską scenę rozrywkową - zobaczyć coś tak miłego.
Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. WARTO PRZECZYTAĆ:
  1. Doda w ciężkim stanie. Odwołuje koncerty
  2. Doda przeżyła koszmar na wczasach. Musiała szybko wrócić do domu
  3. Fanów wryło w ziemię. Doda nagle złapała za biust fanki i odsłoniła piersi
  4. Klasyczne stylizacje, w których zawsze będziesz wyglądać dobrze
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News