Wstrząsająca napaść na Michała Szpaka! Zaatakowali go chuligani

Wstrząsająca napaść na Michała Szpaka! Zaatakowali go chuligani

Michał Szpak jest jednym z bardziej krytykowanych artystów. Piosenkarz nie boi się otwarcie o tym mówić o swojej artystycznej kreacji. W rozmowie z magazynem "Party" opowiedział o tym, że za swój wygląd o mało nie skończył w szpitalu. Artysta stanął oko w oko z chuliganami, którzy chcieli go pobić. Powód tego ataku jest absolutnie oburzający dla fanów piosenkarza. 

Michał Szpak od lat wyróżnia się na polskiej scenie muzycznej. Nie tylko śpiewem, ale też wyglądem i charakteryzacją. Spotyka się to z sympatią, ale i krytyką rodzimej publiczności. O ile sama krytyka, w granicach przyzwoitości, nie jest jeszcze czymś złym, to próba pobicia artysty jest już zjawiskiem niebezpiecznym. Gwiazdor przeżył na własnej skórze atak grupki chuliganów. Opowiedział o tym w rozmowie z "Party".

Nosił się inaczej niż inni. Michał Szpak o groźbach wobec niego

Artysta jest przyzwyczajony, że przez sam makijaż wzbudza sporą krytykę, zwłaszcza męskiej części publiczności. Już w szkole malował paznokcie i rzęsy, przez co był regularnie upominany przez nauczycieli. Słyszał też obrazy w stylu "Ty ku***, małpo, wypier**laj stąd” lub "Tranwestyta”, „Pier**olony pedał”. Na łamach czasopisma wskazał, że nie przejmował się bluzgami i robił swoje. Zaznaczył, że po wybiciu się po programie X-Factor i staniu rozpoznawalnym hejt w jego stronę zelżał. Ludzie widocznie pogodzili się z niecodziennym wizerunkiem piosenkarza. Michał Szpak miewał też groźniejsze sytuacje. Jedna z nich mogła zakończyć się dla niego urazem i wizytą w szpitalu. Skończyło się na szczęście "tylko" na przytykach do wyglądu Szpaka.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wokalista szczerze o agresji wobec niego

- Nigdy nie dostałem od nikogo. I powiem szczerze, nie umiem tego wytłumaczyć, choć na podwórku nieraz dresiarze straszyli mnie, że „dostanę wpier***”. Kończyło się na pogróżkach. Niestety znajomi, którzy wyglądali mniej hard-core’owo niż ja, tyle szczęścia nie mieli. Pamiętam, że gdy robiło się nerwowo, nigdy nie uciekałem. Stawałem twardo i mówiłem: „Bij!”. Odpuszczali - cytuje Szpaka portal viva.pl. Szpak zyskał przez swoją upartość sporą grupę fanów. Sam jednak po cichu zdaje sobie sprawę, że jego odważny, wyrazisty wizerunek nigdy nie będzie podobał się wszystkim. W rozmowie z "Faktem" przyznał, że nie zrezygnuje z takiego samookreślenia. -  Nie zamierzam się zmieniać, bo ktoś tak chce. Zawsze będę malował paznokcie. Myślę, że aż do śmierci. To dla mnie tak naturalne jak mycie - powiedział.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Michał Szpak po raz pierwszy szczerze o swoim związku. Zaskakujące wyznanie
  2. Michał Szpak szokuje u Wojewódzkiego! Z TĄ Gwiazdą TVN poszedłby do łóżka!
  3. Michał Szpak zupełnie odleciał. Te zdjęcia długo będą się za nim ciągnąć
źródło: party.pl Następny artykuł