Media nie odpuszczają Szpakowi. Kto ma rację?

Media nie odpuszczają Szpakowi. Kto ma rację? Źródło: fot. wikipedia.org

Michał Szpak jest jednym z najpopularniejszych polskich wokalistów, a na jego koncerty przychodzą prawdziwe tłumy fanów. Jednak media cały czas atakują muzyka, nie dając mu nawet chwili wytchnienia.

Michał Szpak zaistniał dzięki swojemu udziałowi w programie "X-Factor", który był emitowany na antenie stacji TVN. Wokalista przykuł uwagę widowni oraz jurorów już od samego początku. Jednak jego występ został zapamiętany przede wszystkim przez niebywały talent wokalny. Wiele osób od razu widziało w nich zwycięzcę programu, ale ostatecznie nie udało mu się wygrać głównej nagrody. Mimo wszystko Michał Szpak zrobił zawrotną karierę, a przez to znalazł się na celowniku mediów.

Michał Szpak atakowany przez media

Koncerty muzyka zawsze są gigantycznym wydarzeniem, a bilety potrafią sprzedać się w iście zawrotnym tempie. Jego fani nie przepuszczą sobie żadnej okazji, aby zobaczyć na żywo swojego idola. Jednak wiąże się z nimi pewien temat, który od jakiegoś czasu ciągnie się za wokalistą w mediach. Niektóre z nich wręcz nie dają mu o to spokoju. Wiadome jest, że jego wielbiciele marzą o wspólnym zdjęciu z Michałem Szpakiem, a także autografie. Wedle doniesień oburzonych mediów podczas aktualnej trasy koncertowej, fani za bilet muszą wydać średnio 120 złotych. Według niektórych autorów medialnych przekazów to stanowczo za dużo. Problem w tym, że w tej cenie niezawarte jest spotkanie z muzykiem i odebranie od niego autografu. Według tych informacji, aby zobaczyć się, twarzą w twarz z artystą trzeba wydać  kolejne 170 złotych. Jednak fani Michała stają w jego obronie co najlepiej widać po komentarzach pod artykułami uderzającymi w muzyka.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Hmm... Wydaje mi się, że takie rzeczy rzadko są w pakiecie. W sensie większość gwiazd odśpiewa to, co musi, i pospiesznie idzie do samochodu - pisze jedna z internautek. - A dlaczego by nie... nikogo nie zmusza do płacenia. Wolna wola!!! - czytamy. - I dobrze. Jest barwną postacią, ze świetnym głosem to się ceni. A co - może za darmo ma wszystko wszystkim rozdawać? Jemu nikt nic nie ułatwił ani nie dał. Wszędzie na świecie gwiazdy biorą ogromne gaże za koncerty i ewentualne spotkania z fanami. Lady Gaga podczas pobytu w Gdańsku nikomu autografu nie dała, zdjęć też nikt nie ma, żadna osoba prywatna ani żadne media. Michał jest wielką gwiazdą! - dodaje kolejny internauta. Nie da się ukryć, że wielu osobom może nie spodobać się taki ruch marketingowy, ale fani mają do tego zupełnie inne podejście niż media. Większość z nich zaznacza, że przecież nie jest to obowiązkowe i jeżeli ktoś nie chce, to nie musi płacić za spotkanie. Dzięki temu widać jak bardzo Michał Szpak jest wspierany przez wielbicieli.
ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Partner Martyny Wojciechowskiej żył w biedzie. „Byłem bez grosza”
  2. Agnieszka Szulim pokazała się w oryginalnym wydaniu. „Ma grzyba na głowie”
  3. Julia Wieniawa w zaskakujących słowach. „Wolę brzydala, byle mnie zadowalał”
  4. Michał Szpak POKAZAŁ mieszkanie. Czy jego RODZICE wiedzą jak mieszka?!
  5. Pola Raksa ukrzyżowana i zgwałcona. Aktorka doświadczyła dramatycznych scen
  Następny artykuł