Niesamowita, długo ukrywana przed mediami wiadomość! Już jest po porodzie, Michał Szpak w euforii, jego rodzina właśnie się powiększyła

Niesamowita, długo ukrywana przed mediami wiadomość! Już jest po porodzie, Michał Szpak w euforii, jego rodzina właśnie się powiększyła Źródło: youtube.com

Michał Szpak nie posiada się z radości. Zapewne trudno było mu utrzymać w tajemnicy przed fanami fakt, że jego rodzina niedługo się powiększy. Emocjonalny muzyk w końcu jednak może podzielić się radosną nowiną. Opublikował nawet przesłodkie zdjęcie.

Michał Szpak już nie musi niczego ukrywać, wyczekane dziecko jest już na świecie, a artysta ma ochotę skakać pod sufit. Zdjęcie, którym podzielił się ze swoimi fanami, zaparło dech w piersiach, nikt o niczym nie wiedział.

Michał Szpak powitał na świecie nowego członka rodziny

28-letni piosenkarz uaktywnił się na Instagramie, zalewając swoich fanów zniecierpliwieniem i niepohamowaną radością. Nie ma się czemu dziwić - rodzina Szpaków powiększyła się o urocze dzieciątko. Mało brakowało, a Michał Szpak w ogóle nie miałby możliwości przywitać noworodka na świecie.

Jak się okazało, piosenkarz został wujkiem. Jego brat wraz z partnerką spodziewali się dziecka, a artysta bardzo chciał dopingować rodzinę już na miejscu, w szpitalu. Znając wcześniej termin rozwiązania tak zaplanował swoje zobowiązania, by być ze wszystkimi w ten wyjątkowy dzień. Jednak musiał przyjąć do wiadomości przykre dla niego informacje o awarii samolotu.

Zanim poznał swoją bratanicę, zaznał ogromnej ilości stresu

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Lot został lekko przesunięty w czasie, a Michał Szpak ze zniecierpliwienia już tupał nogami. Jego plany zostały pokrzyżowane, czym nie omieszkał podzielić się na Instagramie. Napisał: "Nie ma to jak awaria samolotu w połowie lotu do Warszawy... Chyba nie zdążę na narodziny Szpakówny". Michał Szpak pojawił się w szpitalu później niż zakładał, a bratanica zdążyła powitać swoim krzykiem wszystkich obecnych.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje wybitny aktor. Gwiazdor zmarł na raka, miał 83 lata

2. Suczka zaszła w ciążę, jej brzuch nie przestawał rosnąć. Gdy doszło do porodu, poznali nieprawdopodobną prawdę, nigdy tego nie zapomną

Po nacieszeniu się spotkaniem z bratem i jego partnerką oraz młodą Szpakówną oraz gdy emocje już opadły, Michał Szpak umieścił na swoim Instastory zdjęcie w odcieniach szarości. Tulił na nim do gołej skóry małą dziewczynkę w czapeczce. Fani rozpłynęli się na ten widok i zaczęli bombardować go gratulacjami i najlepszymi życzeniami dla młodej. Piosenkarz na pewno będzie wybornym wujkiem.

Fot. instagram.com/michal_szpakofficial/

Najlepsze newsy dnia:

  1. ZUS ma sposób, żeby nie wypłacać rent. Świadczenie STRACI wielu Polaków 
  2. Michał Szpak powitał na świecie dziecko! Przez awarię samolotu ledwo zdążył do ciężarnej
  3. Dramat córki Krystyny Jandy. Została sama z małym dzieckiem
  4. Kasia umówiła się na randkę z mężczyzną. Kilka dni później dostała od niego rachunek i tak bezczelną wiadomość, że ścięło ją z nóg
  5. Zwabił 3-latkę słodyczami i brutalnie zgwałcił. Koszmar na północy Polski
  6. Nadchodzi totalne załamanie pogody, mrozy jakich nie było już dawno. Wiadomo, kiedy spadnie pierwszy śnieg

Źródło: Instagram

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News