Zdumiewające, gdzie pracuje wyglądający jak Adonis brat Michała Szpaka. Mamy zdjęcie

Zdumiewające, gdzie pracuje wyglądający jak Adonis brat Michała Szpaka. Mamy zdjęcie Źródło: michal_szpakofficial Instgaram.com

Michał Szpak jest bez wątpienia jedną z barwniejszych postaci polskiego show-biznesu. Od czasu występu w talent show w jego życiu zaszło wiele zmian, lecz od zawsze podkreśla jak ważną wartością jest dal niego rodzina. Mało kto wie, jak wygląda jego brat oraz jaki zawód wykonuje na co dzień.

Michał Szpak zdecydował, że pod żadnym pozorem nie zrezygnuje ze spełniania marzeń na własnych warunkach. Ryzyko to, jak widać się opłaciło, gdyż obecnie trudno znaleźć kogoś bardziej charakterystycznego na polskiej scenie muzycznej. Jednak nie zawsze to talent i styl wokalisty są powodem zainteresowania mediów. Czasem dziennikarze przypominają o jego rodzeństwie, w tym także o bracie Michała.

Michał Szpak bardzo kocha swoją rodzinę, wielokrotnie to podkreślał

Michał Szpak na swoim Instagramie, na którym śledzi go ponad 205 tys. ludzi, publikuje świetne przemyślane treści. Czasem jednak między fotografiami z profesjonalnych sesji pojawi się migawka z jego życia codziennego. Wtedy najchętniej pozuje z ukochaną rodziną, o której wypowiada się z wielką miłością i wdzięcznością za ogromne wsparcie, jakie zawsze od nich otrzymywał. To, jak wygląda brat artysty może dziwić, szczególnie, gdy zestawi się dwóch mężczyzn obok siebie. Damian Szpak bardziej przypomina mitycznego Adonisa niż brata metroseksualnego wokalisty.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Ci dwaj różnią się diametralnie

Michał Szpak nigdy nie ukrywał, że jego brat to prawdziwy przystojniak. W jednym z wywiadów przyznał nawet, że obwód bicepsa brata jest taki jak jego uda. Chociaż widać podobieństwo w twarzy, to patrząc na tych dwóch zestawionych obok siebie, trudno uwierzyć, że są rodzeństwem. Portal JastrząbPost dotarł do zdjęć z wakacji w Tajlandii, na którą wspólnie wybrali się bracia. Widok naprawdę powala. Widać, że Damian nie chodzi na siłownię tylko po to, by robić sobie kolejne zdjęcia w lustrach. Ta dwójka udowadnia, że liczy się to, co mamy we wnętrzu i to co sobą reprezentujemy jako osoby, a nie to jak wyglądamy. Również zawód wykonywany przez Damiana jest zupełnie niezwiązany z pasjami jego brata.

Dzisiaj grzeje: 1. Porażające sceny na pogrzebie Andrzeja Strzeleckiego. Nikt się nie spodziewał

2. Rząd cofnął znienawidzoną przez Polaków restrykcję. Znika już od dziś

3. Rząd znosi kolejne obostrzenia. Decyzja ma umożliwić organizację zaprzysiężenia Andrzeja Dudy

Wyłamał się z rodzinnego schematu

31-letni Damian Szpak na życie zarabia jako ratownik wodny. Nic więc dziwnego, że dba o to, by pozostać w dobrej kondycji fizycznej. Chociaż jego siostry oraz sławny brat, Michał Szpak czują się związani z muzyką, on wydaje się stronić od tego hobby. Dzięki coraz częstszemu pojawianiu się na profilu brata i dzięki swoim mięśniom zyskuje jednak coraz większą rozpoznawalność.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Maciej: „Jestem bogaty i spotykam się z biedną dziewczyną. Za parę butów robi rzeczy, jakich sobie nie wyobrażacie”
  2. Tragiczna wiadomość obiegła media. Nie żyje 19-letni ulubieniec fanów, zginął w dramatycznym wypadku
  3. 20 lat temu Ivan Komarenko był na szczycie. Smutny upadek, wiemy czym się dziś zajmuje
  4. Ola Kwaśniewska nie wytrzymała, przyłapała Rozenek. Kompromitujące zdjęcie, widać na nim wszystko
  5. Pitbull podszedł do śpiącego dziecka. Gdy tata chciał wejść pies nagle się rzucił, nagranie wywołuje łzy
  6. Wszystko się wydało, tylko najbliżsi wiedzieli. Joanna Koroniewska wolałaby zapomnieć o kompromitującym sekrecie
  7. Sąd Najwyższy za samotnymi rodzicami. Mogą skorzystać ze specjalnej ulgi
  8. Szymon odpalił grilla z Lidla na balkonie. Nie mógł przewidzieć jednej rzeczy, wystarczyło kilkanaście minut
  9. Krystyna Pawłowicz nie mogła czekać, prosi wszystkich o pomoc. Liczy się każde wsparcie

Źródło: JastrząPost

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News