Kompromitujące Michała Szpaka nagrania pojawiły się w sieci. Reakcja muzyka to mistrzostwo świata

Kompromitujące Michała Szpaka nagrania pojawiły się w sieci. Reakcja muzyka to mistrzostwo świata Źródło: Instagram/Michał Szpak

Michał Szpak to artysta wzbudzający skrajne emocje wśród słuchaczy w związku z jego kontrowersyjnym, wyrazistym wizerunkiem. Ostatnio do sieci trafiły kompromitujące nagrania w udziałem wokalisty, a jego reakcja na te publikacje to mistrzostwo świata.

Michał Szpak jest obecnie w trakcie swojej letniej trasy koncertowej, co oznacza, że bezustannie podróżuje po Polsce. Codziennie jest w innym mieście i śpi w kolejnym pokoju hotelowym. Właśnie musiał zmierzyć się z pewnymi zarzutami i odpowiedzieć na to, że w sieci pojawił się kompromitujący filmik z jego udziałem. Jego reakcja na te oskarżenia jest imponująca.

Michał Szpak bohaterem kompromitującego nagrania

Michał Szpak jest gwiazdorem, który znany jest nie tylko ze względu na swój talent, ale i przez odważne kreacje i sceniczny rozmach. To postać, którą można od razu pokochać albo znienawidzić. Niedawno musiał skonfrontować się jednak z pewnymi oskarżeniami.

Artyście przedstawiono kompromitujące nagranie z garderoby, a do zdarzenia miało dojść po jednym z koncertów. To, jak wokalistka się ustosunkował do całej sytuacji, jest mistrzostwem świata. Pokazał swoje poczucie humoru i dystans. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Zarzuty wobec celebryty

Michałowi Szpakowi zdarzyło się zostawić w swojej koncertowej garderobie nieporządek. Najprawdopodobniej wynikało to z pośpiechu i nieuwagi, lecz nie uszło uwadze organizatorów. Jedna z osób towarzyszących artyście otrzymała nieprzyjemną wiadomość do brata organizatorki wydarzenia, po którym to Michał Szpak został oskarżony o zdemolowanie garderoby. Osoba, która rozpoczęła cały temat, zagroziła, że przekaże nagranie prezentujące to brudne pomieszczenie do mediów. 

- Róże połamane, z wazonu pił pies, brudne kanapy ze skóry z sierścią, brudne poduszki - tak według oskarżającego wyglądała garderoba artysty.

Michał Szpak był jednocześnie wściekły całym zajście, a z drugiej rozbawiony sytuacją. Postanowił sam podzielić się nagraniem ze swoimi fanami i wyśmiać zarzuty oskarżającego. 

- Śmiałem się wytrzeć białym ręcznikiem, bo miałem całą klatę z brokatu i śmiałem się wytrzeć tym ręcznikiem i ubrudzić go, bo ręcznik, jak wiadomo, nie służy do tego, żeby się wycierać - skomentował absurdalne pretensje o zabrudzenie ręcznika. 

Wiele osób zinterpretowało reakcje Szpaka jak mistrzowską ripostę, bo w końcu pokazał nią dystans do siebie oraz poczucie humoru. Wyszedł z tej sytuacji z klasą, nie wdając się w niepotrzebne kłótnie. 

ZOBACZ TAKŻE

  1. Agata Duda otworzyła usta i wszyscy zdębieli. Tysiące Polaków było zażenowanych jej słowami. Nie uwierzycie, co powiedziała
  2. Partner izolował Annę Przybylską od rodziny! Po latach CAŁA prawda o toksycznym związku aktorki wyszła na jaw
  3. rka Marty Kaczyńskiej zamieściła w sieci pożegnalny wpis. Co się dzieje z nastolatką?!
  4. Patomorfolodzy aż 5 godzin badali ciało Dawidka. Ich ustalenia są zatrważające, tak dokładnie zabił go tata
  5. Szukali ciała zaginionej córki pracownika Jana Pawła II. Ich odkrycie ścina z nóg
  6. Myślała, że nosi zdrowe dziecko. Gdy się urodziło, inni mówili jej, że "lepiej żeby nie przyszło na świat"

Źródło: Lelum

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu