Michał Szpak sfotografowany na wakacjach w objęciach mężczyzny. Zdjęcie trafiło do sieci

Michał Szpak sfotografowany na wakacjach w objęciach mężczyzny. Zdjęcie trafiło do sieci Źródło: Instagram/Michał Szpak

Michał Szpak znów zaskoczył swoich fanów, publikując w mediach społecznościowych dość kontrowersyjne zdjęcie. Na fotografii widać, jak muzyk czule przytula się do jakiegoś mężczyzny. Okazuje się, że za jej pomocą Michał chciał przekazać coś ważnego swoim obserwatorom.

Michał Szpak udał się w ostatnim czasie na krótkie wakacje do Izraela, gdzie zamierzał nieco odpocząć po ostatniej trasie koncertowej i chorobie, która pojawiła się niedługo potem. Artysta na zasłużony urlop wybrał się w towarzystwie swoich przyjaciół, o czym możemy przekonać się, obserwując jego kanał w mediach społecznościowych. Wokalista zamieścił w sieci kilka zdjęć z wyjazdu, a jedno z nich, wywołało ogromne poruszenie. Michał Szpak czule przytula pewnego mężczyznę. 

Michał Szpak na wakacjach przytula mężczyznę 

Zdjęcie na Instagramie muzyka pojawiło się zaledwie kilkanaście godzin temu, jednak już zdążyło wywołać niemałe zamieszanie. Michał dopiero co opublikował w sieci zdjęcie, na którym czule obejmował Paulinę Biernat, sugerując, że między nimi jest coś więcej. Teraz w objęciach gwiazdora znalazł się ktoś inny. 

Na fotografii widać, jak Michał Szpak w dość romantyczny sposób przytula swojego przyjaciela, z którym najwyraźniej jest naprawdę bardzo blisko. Niektórzy zaczęli zastanawiać się, czy aby między nimi nie narodziło się coś więcej niż przyjaźń. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Gwiazdor chciał przekazać coś bardzo ważnego 

Pod dokładniejszym przyjrzeniu się fotografii można zauważyć, że na koszulce muzyka widnieje wzór tęczy, czyli symbol środowiska LGBT. Nie jest tajemnicą, że Michał  bardzo aktywnie wspiera to środowisko, co pokazywał między innymi na swoich ostatnich koncertach. Za pomocą zdjęcia, na którym czule przytula swojego przyjaciela tej samej płci, gwiazdor chciał uświadomić swoim obserwatorom, jak ważna jest tolerancja.

- Zbyt długo byliśmy ograniczani w tym, jak można się wyrażać i absolutnie nie możemy na to pozwolić... Ludzie muszą pokazywać siłę i wspierać mniejszości środowiskowe, bo potrzebują tego. Umówmy się: bardzo dużo ludzi ze środowisk odwala ogromną robotę i inspiruje cały świat, do tego, żeby był lepszy, piękniejszy i bardziej barwny - wyznał Michał Szpak w szczerym wpisie.

Instagram/Michał Szpak

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Danuta Wałęsa w dniu ślubu z Lechem wyglądała jak milion dolarów! Ujawniono ich zdjęcie ślubne. Nie poznacie prezydenta!
  2. Agata Duda przeszła samą siebie. Jak udało jej się ukrywać to przed całą Polską? Będziecie w szoku!
  3. 10-letnia Kristina tuż przed śmiercią miała najpiękniejsze dziecięce marzenie. Żal niewyobrażalny, nie zdążyła go zrealizować 
  4. Ciężko otrząsnąć się po tej wiadomości TVP. Straszne rany odkryto na ciele zabitego 60-latka
  5. Stan zdrowia Benedykta XVI jest inny niż wcześniej podawano. Watykan zabrał głos ws. medialnych doniesień
  6. Cała Polska płacze. Tak aktualnie wygląda grób 10-letniej Kristiny  
     

Źródło: Instagram 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News