Michał Szpak jednak nie jest chory? Do sieci trafiły zdjęcia, które rozwścieczą jego fanów

Michał Szpak jednak nie jest chory? Do sieci trafiły zdjęcia, które rozwścieczą jego fanów Źródło: Michał Szpak/Instagram

Michał Szpak zmagał się z chorobą, która uniemożliwiła mu występ podczas festiwalu w Opolu. Fani byli zaniepokojeni stanem zdrowia wokalisty. Ostatnio w mediach pojawiły się zdjęcia, które sugerują, że niedyspozycja już minęła. Niektórzy podejrzewają, ze artysta wcale nie był chory.

Michał Szpak ku rozczarowaniu fanów odwołał wszystkie niedzielne koncerty. Nie wystąpił również na festiwalu w Opolu, gdzie na "kolorowego ptaka" polskiej sceny muzycznej czekały tłumy wielbicieli. Powodem odwołania koncertów miała być choroba. Wiele osób martwiło się stanem zdrowia swojego ulubieńca.

Jak się jednak okazuje, nie ma już powodów do niepokoju. W sieci pojawiły się zdjęcia, które sugerują, że Michał Szpak problemy zdrowotne ma już dawno za sobą. Dla publiczności, która czekała na występ uczestnika Eurowizji, jest to olbrzymi zawód. Internauci podejrzewają, że choroba była nieprawdziwym pretekstem do odwołania niedzielnych występów.

Michał Szpak nie był chory? W sieci pojawiły się intrygujące zdjęcia

W sieci pojawiły się zdjęcia, które nie pozostawiają wątpliwości, że problemy zdrowotne piosenkarza to już przeszłość. Michał Szpak został przyłapany na siłowni, gdzie wytrwale trenował. Ćwiczenia, które wykonywał gwiazdor, wymagają dobrej kondycji fizycznej. Nie ma wątpliwości, że nie mogłaby sprostać im osoba, która jeszcze dwa dni temu zmagała się z chorobą.

Fani wokalisty nie będą zadowoleni. Trudno uwierzyć, że na zdjęciach jest ten sam Michał Szpak, który jeszcze w weekend leżał w łóżku i nie mógł wydobyć z siebie czystych dźwięków. Co prawda, ćwiczenia na siłowni nie wymagają doskonałej dyspozycji strun głosowych, jednak dobre samopoczucie jest niezbędne do ich wykonywania. Najwyraźniej kolorowy ptak polskiej sceny muzycznej błyskawicznie wrócił do formy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Zła forma? Te zdjęcia mówią zupełnie coś innego

Michał Szpak może liczyć na wsparcie swoich fanów. Nie wiadomo jednak, czy w tym przypadku będą dla niego równie wyrozumiali:

- Bardzo, bardzo dziękuję za ten ogrom wsparcia, który dostaje od was. Nie udało się w tym roku w Opolu wystąpić ze względu na złą formę, przede wszystkim mojego głosu, ale co się odwlecze to nie uciecze. Widzimy się prawdopodobnie za tydzień na koncercie - powiedział gwiazdor w nagraniu opublikowanym na InstaStory.

Zdjęcia artysty, które udostępniła na Instagramie znajoma Szpaka, wciąż wywołują kontrowersje. Aż trudno uwierzyć, że Michał Szpak tak szybko wrócił do formy po niedzielnej niedyspozycji.

Michał Szpak trenuje na siłowni:

Instagram/Magda Nowicka (InstaStory)

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mordercę Kristiny z jej matką łączyły nie tylko bliskie stosunki. Prawda o tej relacji wbija w fotele
  2. Nigdy przedtem Bachleda-Curuś tak nie postępowała. Chodzi o synka, Colin Farrell musi przylecieć do Polski
  3. Benedykt XVI dostał udaru? Watykan zabiera głos ws. niepokojących doniesień
  4. Żona Domagały przerwała milczenie. Ujawniła upokarzające dla Pawła kulisy współpracy z radiem

źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News