Michał Szpak ma powody do dumy. W internecie pojawiło się nagranie najmłodszej siostry, śpiewa lepiej niż brat?

Michał Szpak ma powody do dumy. W internecie pojawiło się nagranie najmłodszej siostry, śpiewa lepiej niż brat? Źródło: Instagram / ewa_szpak

Michał Szpak przedstawił swoim fanom twórczość swojej młodszej siostry, Ewy. W sieci pojawiło się nagranie jej autorskiego utworu, dziewczyna idzie w ślady brata.

Michał Szpak pochwalił się w mediach społecznościowych swoją najmłodszą siostrą, Ewą. Dziewczyna poszła w ślady starszego brata i również rozwija się wokalnie. W sieci pojawiło się nagranie jej autorskiego utworu. Internauci są pod wrażeniem, z dnia na dzień zyskuje coraz więcej fanów.

Michał Szpak ma trójkę rodzeństwa

Michał szpak ma dwójkę starszego rodzeństwa, Daniela i Marlenę oraz młodszą siostrę, Ewę. Brat wokalisty jako jedyny nie zajmuje się śpiewem. Marlena jest śpiewaczką operową, a jakiś czas temu wyszło na jaw, że również najmłodsza z rodzeństwa, Ewa, zajmuje się muzyką. Gwiazdor pochwalił się na swoim Facebooku nagraniem jej autorskiego utworu pt. "Ciche przebiegłe".

- Tak to jest już w rodzinie Szpaków, że każdy lubi swoją niezależnością się dzielić. Oto przedstawić Wam chcę utwór mojej najmłodszej, którą udało Wam się już poznać na trasie The MOON jako tę, która daje nadzieję na lepsze jutro! Ewa Szpak i jej własna kompozycja wraz z tekstem, miłego słuchania! - napisał pod udostępnionym filmem Michał Szpak.

Michał Szpak promuje swoją młodszą siostrę

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Popularny wokalista ma powody do dumy i bardzo wspiera swoją młodsza siostrę. Dziewczyna już kilkukrotnie występowała razem z bratem na jednej scenie. Michał Szpak wyraził nadzieję, że będzie się dalej rozwijała i tworzyła.

- Ewciu, tylko chce Ci kilka słów napisać, że dumny jestem z Ciebie, konsekwentna i uparta, ale to chyba nasza domena. Niesamowite jest to, że przelałaś wenę na rzeczywistość. Kocham Cię i czekam na więcej - dodał wokalista w swoim wpisie.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie uwierzycie, kim jest żona Jurka Owsiaka. Jego przeciwnicy dostaną zawału

2. Okropne odkrycie na północy Polski. Nie żyją 2 osoby, dzieci zostały bez rodziców

Internauci są pod wrażeniem talentu Ewy Szpak, a piosenka skomponowana przez dziewczynę bardzo im się podoba. Pod wpisem gwiazdora pojawiło się wiele wspierających rodzeństwo komentarzy.

- Wasza cała rodzina jest niezwykła i jedyna w swoim rodzaju. Wszyscy jesteście utalentowani i wrażliwi na sztukę. Jaki Ewa ma piękny, ciekawy głos! Mam nadzieję, że napisze i nagra więcej piosenek - napisała jedna z użytkowniczek sieci.

- Super, bardzo mi się podoba. Piękny głos Ewy już dał nam się poznać w trakcie trasy The Moon, a teraz taka udana kontynuacja. Wszystkie Szpaczki bardzo utalentowane - dodała kolejna.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pacjent wyskoczył z pędzącej karetki. Tragedia na jednej z polskich dróg 
  2. Żona Kamila Glika jest jedną z najpiękniejszych Polek. Jej zdjęcia powalają internautów (FOTO)
  3. Podczas wywiadu na żywo Krzysztof Jackowski nagle zamilkł i wpadł w trans. Potem powiedział co zobaczył w wizji
  4. Agnieszka Chylińska zaszalała z włosami. Czegoś takiego jeszcze nie miała na głowie, ledwo można ją rozpoznać
  5. Koleżanka pokazała najnowsze zdjęcie z Tomaszem Lisem. Niewiarygodne, jak wygląda po udarze

źródło: Facebook

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News